Laptop Type-C ile şarj almıyor

Deathhh

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle iyi günler forum üyeleri, Huawei Matebook D15 Ryzen 7 3700U model laptopum var. Açılıyor fakat Type-C to Type-C kablodan şarj almıyor, tam tersine USB to Type-C kablodan şarj alıyor. Nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Type-C to Type-C kablolarda ilk güç kaynağı kablosunu takın daha sonra laptopa bağlayın kabloyu. İlk laptopa takarsanız kablonun diğer ucundaki cihazı şarj eder.

Artı -1 Eksi
Type-C to Type-C kablolarda ilk güç kaynağı kablosunu takın daha sonra laptopa bağlayın kabloyu. İlk laptopa takarsanız kablonun diğer ucundaki cihazı şarj eder.

Deneyip dönüş yapacağım.

Maalesef olmadı, laptopu tamir edecek kimse de yok. Huawei teknik servisi tamir yerine direkt anakart değişimi yapıyor, o da çok pahalı.

Cihaz normal bir şekilde şarj oluyormuş. Bence sorun bilgisayarda değil. Kullandığınız kabloda olabilir.

Kablo veya Type-C adaptörün çalıştığından emin misiniz?

Arkadaşlar kablo orijinal ve çalışıyor. Vatan Bilgisayar'a gittim kablomu diğer Huawei Matebook'larda test ettim çalıştı, onun yanı sıra yeni şarj aleti aldım orijinal yine olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı