Lego City Mobil Kumanda Merkezi alınır mı?

Gtafanı532

Picopat
Daha fazla  
Selam. Sizce mobil kumanda merkezi lego setini alsam mı, almasam mı? Küçüklüğümden beri istiyorum, parasına göre değer mi? Fikirlerinizi duymak isterim.

Ah dostum...
Ülkede Lego seven insanlar varmış. Çocukluğumdan beri Lego hastasıyım, evde binlerce parça Lego vardır büyük ihtimal. Arada canım sıkıldıkça açar uğraşırım. Çok güzel bir uğraş Lego. Türkiye'de fazla pahalı ama zaten Lego tek yönlü bir hobi değil. Farklı farklı bir çok şeye dönüştürebilirsin.

Ah dostum...
Ülkede lego seven insanlar varmış. Çocukluğumdan beri lego hastasıyım, evde binlerce parça lego vardır büyük ihtimal. Arada canım sıkıldıkça açar uğraşırım. Çok güzel bir uğraş lego. Türkiye'de fazla pahalı ama zaten lego tek yönlü bir hobi değil. Farklı farklı birçok şeye dönüştürebilirsin.

Ben de legoyu 5 6 yaşımda öğrendim hala evde kocaman 2 kutu duruyor ara sıra açar ev yaparım çayır çimen ara sıra savaştırırım :D bence de çok güzel bir hobi bazen aralıksız 6 7 saat lego oynadığım zamanlar oluyor hele abimle oynadığım zamanlar ne güzeldi geçti gitti o günler abim şu an üniversitede :(

Yeni konular

Geri
Yukarı