Lego marvels Super Heroes karakter degismiyor

svens

Centipat
Daha fazla  
2. gorevi bitirdim ve acik dunyaya geldim ama oyunun bizi acik dunyaya attığı karakterler (hulk ve Iron Man) harici karakter degistiremiyorum. Iki karakter arasi gecis yapabiliyorum ama baska karakterler secemiyorum. Diger konulari okudum, "u" tusuna basili tutmamizi soyluyorlar ama basili tutunca hizlica o iki karakter arasi gecis yapiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
2. gorevi bitirdim ve acik dunyaya geldim ama oyunun bizi acik dunyaya attığı karakterler (hulk ve Iron Man) harici karakter degistiremiyorum. Iki karakter arasi gecis yapabiliyorum ama baska karakterler secemiyorum. Diger konulari okudum, "u" tusuna basili tutmamizi soyluyorlar ama basili tutunca hizlica o iki karakter arasi gecis yapiyor.
Hocam daha fazla ilerlemen lazım ardından yavaş yavaş açık dünyada gezebileceksin.

Hala bulamayan arkadaşlar için yazıyorum, default tuş olan "u" tuşuna basılı tutun. Eğer ki karakter değişim animasyonuna giriyorsa animasyon sırasında bir kez daha tuşa basılı tutun açılıyor menü. Bunun PC ile bir ilgisi yok konsol versiyonunda da böyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı