Lego oyunlarının nesini seviyorsunuz?

Lego olması sadece nasıl yetiyor? Oynayış hiç mi önemli değil?
Önemli tabii, sevdiğim yapımların lego oyunlarını görmeyi seviyorum. Lego oyunlarının bir çoğu da başarılı ancak 40 - 50 saat gömemezsin max 10 - 15 saat. Çerezlik oyunlar.

Zevklerinizi kötülemiyorum ama bana bu sebepler garip geldi. Oyunların duygusal yeri varmış gibi.

Önemli tabii, sevdiğim yapımların lego oyunlarını görmeyi seviyorum. Lego oyunlarının birçoğu da başarılı ancak 40 - 50 saat gömemezsin Max 10 - 15 saat. Çerezlik oyunlar.
10-15 saat kısa evet ama çerezlik değil bence.

LOTR.
Star Wars.
Pirates of the caribbean.
Hobbit.
Benim en sevdiğim bu dördü. Sebebi ise filmlerini sevdiğim için piyasadaki bu tarz oyunlar dikkatimi çekti. Ayrıca küçük kardeşimin de oynayabileceği oyunlar olduğu için onunla beraber vakit geçirmiş oluyorum.

Önemli tabii, sevdiğim yapımların lego oyunlarını görmeyi seviyorum. Lego oyunlarının birçoğu da başarılı ancak 40 - 50 saat gömemezsin Max 10 - 15 saat. Çerezlik oyunlar.

Çerez bence Katana Zero gibi oyunlar. 10 15 saat çerezse Yakuza'lar, God of War'lar (PS2/PS3) falan hepsi çerez olmalı.

Son düzenleme:
Lego oyunları, konuşsam bayağı konuşurum aslında bu oyunlar ile ilgili. Ben hiç sevemedim cidden. Nasıl sevildiğini de hiç anlamadım. Lego oyunlarını seviyorsanız niçin seviyorsunuz? Lego Star Wars: The Skywalker Saga gözüme hoş gelmişti falan ama yok abi sevemiyorum :D. Oyunun zorluğu yok gibi geliyor. Evet lego severler biraz gömdüm fakat bu oyunları neden sevdiğinizi öğrenmek isterim. Azınsanmayacak kadar büyük kitlesi var.
Grafikleri, hikaye anlatımı eğlenceli.

Hikayelerini sevmem ama açık dünyada süper kahramanmış, Darth Vader'mış, kötü adammış gibi dolaşmak bana zevk veriyor.

Düşündüğümden bayağı farklı cevaplar geldi diyebilirim. Sanki insanlar oyun manevi açıdan değerli de oynuyor gibi. Ben şöyle cevaplar bekliyordum mesela oyunun şu şeyi güzel kendini oynattırıyor. Oynayışı ile ilgili yorumlar falan beklerken. Bir baktım lego oluşunu beğedim diyor insanlar. Bu benim için çok garip açıkçası.

Hikayelerini sevmem ama açık dünyada süper kahramanmış, Darth Vader'mış, kötü adammış gibi dolaşmak bana zevk veriyor.

Grafikleri, hikaye anlatımı eğlenceli.

Bu tarz cevaplar bekliyordum işte :D

Çerez bence Katana Zero gibi oyunlar. 10 15 saat çerezse Yakuza'lar, God of War'lar (PS2/PS3) falan hepsi çerez olmalı
Ben biraz uzun oynuyorum yoksa daha kısalar.

Verdiğiniz cevaplar için teşekkürler öncelikle. Benim için bir oyunda zorluğun olmaması bir saçmalık ötesi bir şey. Sizin zevklerinize saygı duyuyorum.

Sevdiğim filmlerin oyunlarını oynamak zevkli oluyor. Yakın zamanda Star Wars: The Skywalker Saga aldım. Kafa dağıtmak için açar bir filmini oynarım mesela.

Yeni konular

Geri
Yukarı