LEGO® Star Wars™: The Skywalker Saga oynanır mı?

mahmutxd07

Decipat
Daha fazla  
Star Wars evrenini seviyorum. Ama oyun çok basit gibi bunu biraz daha zorlaştıracak DLC veya mod var mı? Çok fazla bebe oyunu olmasın birazcık oyun oynadığımızı hissettirmesi gerekir diye düşünüyorum.

Ben Star Wars evrenini sevmem ama bu oyun diger lego oyunlarına göre daha iyi geldi.
Ben oyunu severek oynadım.

Oyunun zorluk derecesi biraz kolaydı evet. Fakat bildigim kadarıyla oyunu zorlastıracak bir mod yok.

Fakat yine de denemeni öneririm.

Ben Star Wars evrenini sevmem ama bu oyun diger lego oyunlarına göre daha iyi geldi.

Oyunun zorluk derecesi biraz kolaydı evet. Fakat bildigim kadarıyla oyunu zorlastıracak bir mod yok.

Oyunun hangi sürümünü almalıyım? Karakter paketleri bir işe yarıyor mu? Eğer bir işe yaramıyorsa standart sürümü alacağım.

Çok fazla çocuk kitleye hitap etmişler. Oyun değil bebe oyunu hissiyatı veriyor. Bu grafiklerden değil de kolaylığından dolayı. Biraz daha oynuyormuş gibi hissetmek isterdim.

Game Pass ile biraz oynama imkanım oldu. Açıkçası sevdim de 170TL verip DLC'leri ile almayı düşünüyordum. Ama çok çabuk sıkıyor. Büyük ihtimal almayacağım...

Çok fazla çocuk kitleye hitap etmişler. Oyun değil bebe oyunu hissiyatı veriyor. Bu grafiklerden değil de kolaylığından dolayı. Biraz daha oynuyormuş gibi hissetmek isterdim.

Game Pass ile biraz oynama imkanım oldu. Açıkçası sevdim de 170TL verip DLC'leri ile almayı düşünüyordum. Ama çok çabuk sıkıyor. Büyük ihtimal almayacağım...
Karakter paketleri bir işe yarıyor mu?

Karakter paketleri bir işe yarıyor mu?

Bence tüm DLC'lerin olduğu paketi almalısınız. Karakter paketlerinde o verilen karakterle oynamanız sağlanıyor sanırım. Bazı genişletme paketleri de var Mandalorian gibi.

Oyun oynanış açısından biraz sıkıcı ama filmleri dizileri tekrar izlemektense böyle bir oyunla tazelemek daha keyifli. Oynanış kısmı için umarım mod falan gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı