Lego yapmanın yaşı yok

45 Yasina geldim halen Lego'lari dusunmedigim bir gun yok. Yillardir en degisik legolari yapmayi neredeyse gorev edindim, yillar icinde cok fazla ender lego yaptim ancak bir sekilde hep dagildilar. Simdilerde ozellikle Star Wars serisine taktim ve artik evde koyacak yer kalmadi. Sizler Lego'larinizi nasil sakliyorsunuz? Yaptiginiz modeller nedir? Evde nasil sergiliyorsunuz?

World Map, Imperial Destroyer ve Millenium Falcon'u daha yapamadim cunku koyacak yerim yok :(

Eki Görüntüle 1536795

Eki Görüntüle 1536790Eki Görüntüle 1536791Eki Görüntüle 1536794Eki Görüntüle 1536793Eki Görüntüle 1536792
Eve geçince benim Taj Mahali ekleyeceğim hocam :)

Dosya Ekleri

• 20221023_221128.jpg
    20221023_221128.jpg
    320,5 KB · Görüntüleme: 55
@flayzeraynx hocam ilk görüşte aşka inanır mısınız :D
Hehe inanirim evet :) Bunu yapmasi cok zevkli, sergilemesi de.. Ben halen evde yer ayarlayamadigim icin Millenium Falcon ve Imperial Star Destroyer'i yapamadim (Dunya haritasini da yapamadim elbette :) )... Su aralar elimde cok fazla proje var, odamda yer kalmadi :(

Hehe inanirim evet :) Bunu yapmasi cok zevkli, sergilemesi de.. Ben halen evde yer ayarlayamadigim icin Millenium Falcon ve Imperial Star Destroyer'i yapamadim (Dunya haritasini da yapamadim elbette :) )... Su aralar elimde cok fazla proje var, odamda yer kalmadi :(
Eğer salon müsaitse dünya haritası müthiş durabilir duvarda :D

Güzel bir koleksiyon olmuş hocam. Çocukluk zamanında benim de Star Wars Legolarım vardı büyüyünce hepsini çöpe attılar. Maalesef bizim toplumuzda kaç yaşına geldin hala bunlarla mı uğraşıyorsun gibi insanlar olduğu sürece gerisini anladınız. Hocam bu arada kitaplıkda ki kitapların hepsini okudunuz mu?

Geri
Yukarı