Lehim olmadan Micro Switch bağlantısı nasıl yapılır?

oyteMoyte

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Merhaba evde kendim direksiyon setimin yanına h vites yapıyorum. Projede Micro Switch'ler görev alıyor ama ben lehim yapmayı bilmiyorum ve lehim yaptıracak yerde bulamadım açıkçası. Lehim olmadan jumper kablolarla bir bağlantı yapmam mümkün mü? Lehim olmadığı için Arduino Leonardo'ya erkek uçlu jumper kablolar ile bağlantı yapacağım. Paylaştığım bağlantı şemasında Arduino Micro kullanılmış ama ben leonardo kullanacağım.

Dosya Ekleri

• Bağlantı Şeması.jpg
    Bağlantı Şeması.jpg
    538,9 KB · Görüntüleme: 71
Merhaba evde kendim direksiyon setimin yanına h vites yapıyorum. Projede Micro Switch'ler görev alıyor ama ben lehim yapmayı bilmiyorum ve lehim yaptıracak yerde bulamadım açıkçası. Lehim olmadan jumper kablolarla bir bağlantı yapmam mümkün mü? Lehim olmadığı için Arduino Leonardo'ya erkek uçlu jumper kablolar ile bağlantı yapacağım. Paylaştığım bağlantı şemasında Arduino Micro kullanılmış ama ben leonardo kullanacağım.
Krokodil kablo olabilir ama jumper kablo gibi ucuz değildir.

Dosya Ekleri

• 10lu-30cm-cift-uclu-krokodil-jumper-kablo-erkek-krokodil-direncnet-65301-21-B.jpg
    10lu-30cm-cift-uclu-krokodil-jumper-kablo-erkek-krokodil-direncnet-65301-21-B.jpg
    69,6 KB · Görüntüleme: 19

Yeni konular

Geri
Yukarı