Lenovo 15ADA05 laptopa RAM önerisi

Batıkan Ceylan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba Lenovo 15ADA05 81W1005QTX dizüstü bilgisayarına sahibim. 4x2 8 GB RAM bulunuyor.(4 GB gömülü) RAM yükseltmesi yapmak istiyorum Lenovo sitesinde Max RAM kapasitesi 12 GB yazıyor fakat internette aynı ürün 20GB RAM'li şekilde satılıyor. Bazı konularda Max RAM kapasitesinin güncellemeler ile arttığını gördüm. 16 alıp 20GB RAM yapsam sıkıntı olur mu? Yoksa direkt 8 GB mı önerirsiniz? Ayrıca RAM araştırdım fakat kötü yorumlar gördüm önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Lenovo'nun psrefte verdiği bilgiler kendi denediği bilgiler, 20GB yapabilirsin. Lehimli RAM'i görmemiz için şunu indirip fotoğraf atar misin?

Lenovo'nun psrefte verdiği bilgiler kendi denediği bilgiler, 20GB yapabilirsin. Lehimli RAM'i görmemiz için şunu indirip fotoğraf atar misin?

2022-12-25.png

maximum belleğe burda da 12gb diyor. işlemcim ryzen 7 3700u
Ryzen varsa 16 GB alabilirsin. AMD 3020e, Athlon Silver 3050U, Athlon Gold 3150U bu işlemciler varsa 8 GB alabilirsin.

Geri
Yukarı