Lenovo 300 N200 donanım güncellemek mantıklı mı?

Kansu

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, elimde Lenovo 3000 N200 serisi bir laptop var. Zar zor Windows 10 kurabilmiş olsam da bilgisayar aşırı derecede donmakta. Sizce SSD, RAM güncellemesi yapmalı mıyım? Yoksa olduğu gibi çöpe mi bırakmalıyım?

@Kansu Emekliyi geçtim, cenazesi kılınması gerekliydi. Benim 9 yıllık bilgisayarımı 2 sene önce cenazesini kaldırdım.

Cenazesi kalkan bilgisayarımın özellikleri;

Intel i5 2450m
8GB DDR3 RAM
AMD HD6610M

@SunSet doğru diyorsun hocam ama kullandığım ryzen 7 li 1070 li bir sistemim var elimde. Ufak tefek işler için bir laptop lazım oldu kilerden aldım geldim bakıyorum işe yarayacak mı diye :)

@Kansu Kilere değil parçalar değerli değil ama temizse parça olarak satın ya da bir çocuğa verin diyeceğim çocuğa günah olacak. Chrome bile 1 saat kendisine gelmez ve yükseltme yapmaya değecek bilgisayar değil.

@Kansu Donar tabii ve 3GB olanı elime geçti format için sabah başladım akşam bitmişti her şeyi ve bir video izlerken bilgisayar kasması gibi sorunlar vardı kaldırmıyor artık çok eski teknoloji cihaz. DDR3 altı ve i3 cihaz olmayanlar günümüz için kullanışlı değil. Bilgisayar özelliklerine bakınca bile otomatik donmaya başlıyorsunuz zaten.

Geri
Yukarı