Lenovo 3000 N200 OS X El Capitan RAW 10.11.4 Kurulumu

onuda denedim hocam tekrar deneyeyim fakat o da reset atıyor

Senin makineye başka bi sürüm kullanmalısın, Niresh sürümünü bulabilirsen onu indir Hackintosh Zone Niresh Yosemite 10.10.1 Sürüm farklılıkları bazen kurulumda sorun çıkarır... Chameleon bootloaderle kurabilirsin...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hatayı video ya çekmiştim

Seçim customize ayarlarına gelebiliyor musun... Gelebiliyorsan oranın fotosunu çek at düzenleyip tekrar atayım ona göre kurulumu yaparsın... Büyük ihtimal usb ile başlattıktan sonra restart atıyor.. Kurulum alanına gelemiyorsunuz... Başka bir laptop varsa kurulum yapabileceğiniz harddiskinizi onun üzerinde deneyin, eğer kurulum yapabilirseniz harddiskinizi makinenize takarsınız... Bazı uyumsuzluk problemleri o şekilde aşılabiliyor...

Yukarıda yazmıştım... Büyük ihtimal usb ile başlattıktan sonra restart atıyor.. Kurulum alanına gelemiyorsunuz... Başka bir laptop varsa kurulum yapabileceğiniz harddiskinizi onun üzerinde deneyin, eğer kurulum yapabilirseniz harddiskinizi makinenize takarsınız... Bazı uyumsuzluk problemleri o şekilde aşılabiliyor... Denemenizi tavsiye ederim.

Yukarıda yazmıştım... Büyük ihtimal usb ile başlattıktan sonra restart atıyor.. Kurulum alanına gelemiyorsunuz... Başka bir laptop varsa kurulum yapabileceğiniz harddiskinizi onun üzerinde deneyin, eğer kurulum yapabilirseniz harddiskinizi makinenize takarsınız... Bazı uyumsuzluk problemleri o şekilde aşılabiliyor... Denemenizi tavsiye ederim.
anladım hocam başka bir laptop imkanım yok o yuzden deneyemedm

hocam dediğiniz gibi başka bilğisayardan deniyorum
-v modunda başllattım ve resimdeki yerde takılı kaldı

Dosya Ekleri

• 2.JPG
    2.JPG
    25,1 KB · Görüntüleme: 114
Kurmuşsun ya... Klavyeyi tanıtma işlemi kalmış... :) Bir tane usb klavye bul tanıtamıyorsan VoodooPS2.kext ekleyip klavyeyi aktif hale getirebilirsin... Başarılar...

Kurmuşsun ya... Klavyeyi tanıtma işlemi kalmış... :) Bir tane usb klavye bul tanıtamıyorsan VoodooPS2.kext ekleyip klavyeyi aktif hale getirebilirsin... Başarılar...
usb klavye takıyorum fakat aynı şekilde hata alıyorum VoodooPS2.kext nasıl nereye ekliyecegim dosyayı tranmac ile usb ye yazdıgımda içine giremiyorum usb nin

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı