Lenovo 510 vs Lenovo V310

Birisi i5 diğeri i7 birisinde AMD var diğerinde Nvidia. Nvidia olan daha mantıklı.

Editledim Nvidia olan daha mantıklı :)

Evet o daha iyidir. Netten de yardım alarak değerlendirmeleri incele son kararını ver ;)

R5 M430 GPU lu AMD 9600P kombinasyonlu ve sana önerdiğim sistemden daha önce kullandım. AMD oyun için vasat derecedeydi. Daha önce oluşturduğum konudan göz atabilirsin. Zaten 940MX GPU olan modeli ben önerdim gönül rahatlığıyla al. Önceki konuda arkadaş 2 yılda ekran kartı çöp oluyor dediğinden dolayı Nvidia kartlardan korkma.
940MX oyunda kaç FPS verdiğine buradan bakabilirsin. NVIDIA GeForce 940MX

R5 M430 GPU lu AMD 9600P kombinasyonlu ve sana önerdiğim sistemden daha önce kullandım. AMD oyun için vasat derecedeydi. Daha önce oluşturduğum konudan göz atabilirsin. Zaten 940MX GPU olan modeli ben önerdim gönül rahatlığıyla al. Önceki konuda arkadaş 2 yılda ekran kartı çöp oluyor dediğinden dolayı Nvidia kartlardan korkma.
940MX oyunda kaç FPS verdiğine buradan bakabilirsin. NVIDIA GeForce 940MX
Pekala, alıyorum o vakit ben bu laptobu :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı