Elektronik Lenovo 68W USB-C şarj aleti 499 TL

Watt değerleri bunlar. Cihaza göre değişiyor. Huawei laptoplar için veya telefonlar için kullanılabilir. 68Watt kablo bile alsak 200TL civarı şu an.

PD desteği var mı kesin? Bazı kullanıcılar olmadığını söylemiş o yüzden soruyorum.
PD desteği olmasa Macbook'u şarj edebileceğini düşünmüyorum. Başka nasıl test edebilirim bilmiyorum.

Teşekkürler cevap için. Samsung telefonları yavaş şarj ediyor yazmışlar. Bu şarj adaptörü olayını bir anlayamadım.

Teşekkürler cevap için. Samsung telefonları yavaş şarj ediyor yazmışlar. Bu şarj adaptörü olayını bir anlayamadım.
Hocam nerde gördünüz Samsung telefonları yavaş şarj ettiğiyle alakalı? Yakın çevremde kimsede maalesef Ultra serisi Samsung telefon bulunmuyor denemek için. Olayı şöyle type c girişi olan birçok laptopu bu telefon şarj aleti boyutundaki aletle şarj edebiliyorsunuz. Ofis işlerinde kullanıyorsanız laptopunuzu çok rahat bir şekilde telefonunuzu hızlı, laptopunuzu normal veya hızlı(cihaza bağlı) bir şekilde tek adaptörle şarj edebiliyorsunuz. Macbook M2yi orijinal 30w şarj aletinden çok daha hızlı şekilde şarj edebiliyorsunuz.

Realme GT2 Pro telefonumu da orijinal adaptöründeki gibi 10V 6.5A ile şarj edemiyor tabii ki ama şarjı gayet hızlı olduğu için sanırım 18 ya da 20 w ile şarj edebiliyor. Yani çok büyük ihtimalle PD desteği var.

Ekran görüntüsü 2024-05-22 000230.png

Başka forumlarda okudum. Görseli paylaştığınız yabancı sitede de birisi 2 yıldız verip PD yok yazmış. O yüzden kafam karıştı. Siz çok güzel anlatmışınız, bilgilendirme için teşekkürler. Bazı Samsung'lar en fazla 25watt hızlı şarj istiyor, bu üründe 15 ve 27 var. Bu yüzden sorun oluyor olabilir.

Dosya Ekleri

• Watt2.jpg
    Watt2.jpg
    18,9 KB · Görüntüleme: 41
  • Watt.png
    Watt.png
    129,5 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:
Lenovo adı altında dandik kulaklık v.s ürünler çıkartılıyor. Şarj cihazında ise aynı şekilde olduğunu düşünüyorum. Bilindik markaların şarj cihazlarını almanızı tavsiye ederim.

Başka forumlarda okudum. Görseli paylaştığınız yabancı sitede de birisi 2 yıldız verip PD yok yazmış. O yüzden kafam karıştı. Siz çok güzel anlatmışınız, bilgilendirme için teşekkürler. Bazı Samsung'lar en fazla 25watt hızlı şarj istiyor, bu üründe 15 ve 27 var. Bu yüzden sorun oluyor olabilir.
Ne demek hocam, rica ederim.

Bu üründeki gösterilen volt ve amper değerleri o voltajda verilebilecek en yüksek amper değerini gösteriyor. Yani ara değerleri de verebiliyor.

Siz söyledikten sonra oda arkadaşımın S22sinde denedim. Super fast charge edebiliyor. Yani Samsung cihazları 25W ile şarj edebiliyor.

Lenovo adı altında dandik kulaklık v.s ürünler çıkartılıyor. Şarj cihazında ise aynı şekilde olduğunu düşünüyorum. Bilindik markaların şarj cihazlarını almanızı tavsiye ederim.
Dediklerinize katılıyorum. Lenovo da Philips gibi elektronik sektöründe merdiven altı ürünlere marka basıyor. Fakat bu şarj aleti Lenovonun ve Motorolanın Thinkphone telefonunun kutusunun içinden çıkıyor. Dandik olduğunu düşünmüyorum.

Ne demek hocam, rica ederim.

Bu üründeki gösterilen volt ve amper değerleri o voltajda verilebilecek en yüksek amper değerini gösteriyor. Yani ara değerleri de verebiliyor.

Siz söyledikten sonra oda arkadaşımın S22sinde denedim. Super fast charge edebiliyor. Yani Samsung cihazları 25W ile şarj edebiliyor.

Dediklerinize katılıyorum. Lenovo da Philips gibi elektronik sektöründe merdiven altı ürünlere marka basıyor. Fakat bu şarj aleti Lenovonun ve Motorolanın Thinkphone telefonunun kutusunun içinden çıkıyor. Dandik olduğunu düşünmüyorum.
Siz böyle diyorsanız ozaman bir şey diyemem. Şimdi baktım satıcı Hepsiburada, söylediğiniz gibi sorun olacağını sanmıyorum.

Acer Nitro 16 ya uyar mi şarj eder mi?
Bu şekilde bir konu mevcut ama emin değilim.

Geri
Yukarı