Lenovo 82EY00MFTX Ideapad Gaming3 vs MSI Bravo 17 A4DDR-039xtr

Bütçe
8.500-11.000
Bunu da alabilirsiniz aradığınız bütün özellikler var. Soğutması baya iyi bir model.
Pavilion’ların tasarımı pek hoşuma gitmiyor ama teknik özellikleri bakımından tatmin edici bir laptop. Fiyatı da uygun.

Pavilion’ların tasarımı pek hoşuma gitmiyor ama teknik özellikleri bakımından tatmin edici bir laptop. Fiyatı da uygun.
Evet, soğutucusu yetmiyorsa (ki tam yükte bile sizi asla üzmez) bir soğutucu alabilirsiniz. aynı özelliklere sahip bir bilgisayara bundan 2000 lira fazla vermek aptallık olur.

Evet, soğutucusu yetmiyorsa (ki tam yükte bile sizi asla üzmez) bir soğutucu alabilirsiniz. aynı özelliklere sahip bir bilgisayara bundan 2000 lira fazla vermek aptallık olur.
HP’nin daha eski modellerinde ısınma sorunu vardı ancak Pavilion serisinde öyle bir sorun olmadığını duymuştum. Ve dediğiniz gibi bu konuya MSİ Alpha 15 al yazanlar oldu ancak öyle yaparsam ram yükseltmesi falan derken fiyat epeyce artıyor bu yüzden pek sıcak bakmıyorum. Ancak attığım Bravo 17’de hem işlemci bir tık daha iyi (attığınız HP Pavilion için) hem de ekranının 17.3” olması artı bir özellik. Ve ayrıca dediğim gibi Pavilion serisinin tasarımı pek hoşuma gitmiyor. Şu anda HP Pavilion ile MSİ Bravo 17 arasında 1000 TL fiyat farkı var. Ben 1000 TL fiyat farkına değeceği görüşündeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı