Lenovo 82JU006ETX laptop alınır mı?

yasin411

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar mühendisi öğrencisi
Merhabalar, bugün Mediamarkt'a gittim ve bu laptopu uygun fiyata buldum.

Ama anlamadığım kısım bu laptop pahalıyken RTX 3060'lı neden daha uygun fiyata satılıyor.

17.3 inç olduğu için mi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hem 17.3 inç hem de stok olmadığı için.
Üsttekinin 5600H modelini kullanıyorum, her şey aynı sadece işlemci ve SSD farklı. Çok memnunum, kesinlikle tavsiye ederim. Aklına takılan bir şey varsa sorabilirsin.

Merhabalar, bugün Mediamarkt'a gittim ve bu laptopu uygun fiyata buldum.

Ama anlamadığım kısım bu laptop pahalıyken RTX 3060'lı neden daha uygun fiyata satılıyor.

Bu konuda biraz konuştuk sende bak istersen.

Hem 17.3 inç hem de stok olmadığı için.
Üsttekinin 5600H modelini kullanıyorum, her şey aynı sadece işlemci ve SSD farklı. Çok memnunum, kesinlikle tavsiye ederim. Aklına takılan bir şey varsa sorabilirsin.
Merhabalar 13-16 bin aralığında mağazadan alma şartıyla en uygun laptop bu mudur ? Eğer buysa bunun bir tık altı olanı nedir yardımcı olur musunuz ?

Hocam ben de sendeki modeli aldım fakat bir sorun var, 5600H yeterli gelecek mi ve battery drain oluyor mu?
5600H gayet yeterli. MUX kapalı, pil tasarrufu açık ve %50 parlaklıkta 1 saat 40 dakika civarı gidiyor şarjı. Onboard ekran kartına geçsem 2 buçuk saat görür sanırsam.
Merhabalar 13-16 bin aralığında mağazadan alma şartıyla en uygun laptop bu mudur ? Eğer buysa bunun bir tık altı olanı nedir yardımcı olur musunuz ?

Merhabalar, bugün MediaMarkt'a gittim ve bu laptopu uygun fiyata buldum.

Acaba üstteki Legion'un fiyatını ne kadara buldunuz MediaMarkt'ta?
Acaba üstteki Legion'un fiyatını ne kadara buldunuz MediaMarkt'ta? @yasin411

Son düzenleme:
MediaMarkt'a gittiğinizde daha uygun bir fiyat bulduğunuzu düşündüm. Ben de almayı düşünoyorum.

Hafta sonları ziyaret edersem indirim yakalayabileceğimiz söylediler. Cumartesi günü GTX 1660 Ti'li Lenovo laptopu kuzenime aldık 14.000'e düşmüştü. Şu an 17.000 TL

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı