Lenovo 82K200JYTx alınır mı?

Kesinlikle alınır. 90W 3060 90W 3050 Ti'yı 2'ye katlar.

Hocam 14399 tlye satın aldım bütçem 25 bindi sizce iptal etsemmi yoksa iyimi bu fiyata ram alsam 8 daha 15 bin tlye denk geliyor pişman edermi
Kesinlikle alınır. 90W 3060 90W 3050 Ti'yı 2'ye katlar.
@SEMIKAANCAKIR
Hocam 14399 tlye satın aldım bütçem 25 bindi sizce iptal etsemmi yoksa iyimi bu fiyata ram alsam 8 daha 15 bin tlye denk geliyor pişman edermi

Hayır üzmez. 2x8 16 GB RAM'le birlikte her oyunu oynatır.

Bence bu fiyata almışken iptal etmeyin. Eğer sizi memnun etmezse 2. elden 16k ya satar sınız hem de bütçeye 2K eklemiş olursunuz. Eğer memnun kalırsanızda +8 RAM takarsınız. Ben memnun kalcağınızı düşünüyorum.
Teşekkür ederim buna uygun ram önerebilirmisiniz rica etsem

Bi yardımcı olabilir misiniz bu cluba nasıl üye olucam sabah 14399 tlye düşürmüştüm smdi sepette indirim olmuyor kafam cok karıstı alıcam stok biticek diye korkuyorum yapamıyorum clup ile alan nasıl aldı cluba üye miyim nerden bakıcam

Bir yardımcı olabilir misiniz bu cluba nasıl üye olacağım sabah 14399 TL'ye düşürmüştüm smdi sepette indirim olmuyor kafam cok karıstı alacağım stok bitecek diye korkuyorum yapamıyorum Club ile alan nasıl aldı cluba üye miyim nereden bakacağım.

Club indirimleri yanilmiyorsam bitti hocam maalesef.

Maalesef bu gece itibariyle bitti hocam o kampanya.
Ayrıca 165 Hz ekran.
Bi yardımcı olabilir misiniz bu cluba nasıl üye olucam sabah 14399 tlye düşürmüştüm smdi sepette indirim olmuyor kafam cok karıstı alıcam stok biticek diye korkuyorum yapamıyorum clup ile alan nasıl aldı cluba üye miyim nerden bakıcam

Geri
Yukarı