Lenovo 82K200JYTx alınır mı?

Ürünü Mediamarkt'ın sitesinde 120Hz ve yükseltilebilir RAM belleği 16 olarak gözüküyor bunda bir yanlışlık var mı? Ürün 165 Hz ve 16*2 = 32 GB RAM yükseltilmesi mevcutsa almayı düşünüyorum.

Ürünü MediaMarkt'ın sitesinde 120Hz ve yükseltilebilir RAM belleği 16 olarak gözüküyor bunda bir yanlışlık var mı? Ürün 165 Hz ve 16*2 = 32 GB RAM yükseltilmesi mevcutsa almayı düşünüyorum.

Mevcut ve 165Hz hocam.

@Artoria Pendragon hocam ürünü bugün satın aldım, RAM ve SSD yükseltme konusunda garanti kapsamı dışında kalıp kalmadığını öğrenmek için Lenovo teknik servisini aradım, ürüne herhangi bir zarar gelmemesi durumunda garantisinin bozulmayacağı bilgisini aldım fakat bana bilgilendirme verirken ürünün sadece 8*2 = 16 RAM'e kadar desteklediği şeklinde bilgi verdi.
16*2 = 32 GB takmak istediğimi söyleyince "biz bize söyleneni söylüyoruz(16 GB RAM'den bahsediyor) 32 olması halinde ürünün stabil çalışmayacağı tarzı cümle söyledi.
Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? 16*2 = 32 GB 'mı 8*2 = 16 GB 'mı yapmalıyım.

@Artoria Pendragon hocam ürünü bugün satın aldım, RAM ve SSD yükseltme konusunda garanti kapsamı dışında kalıp kalmadığını öğrenmek için Lenovo teknik servisini aradım, ürüne herhangi bir zarar gelmemesi durumunda garantisinin bozulmayacağı bilgisini aldım fakat bana bilgilendirme verirken ürünün sadece 8*2 = 16 RAM'e kadar desteklediği şeklinde bilgi verdi.
16*2 = 32 GB takmak istediğimi söyleyince "biz bize söyleneni söylüyoruz(16 GB RAM'den bahsediyor) 32 olması halinde ürünün stabil çalışmayacağı tarzı cümle söyledi.
Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? 16*2 = 32 GB 'mı 8*2 = 16 GB 'mı yapmalıyım.

Bu konu forumdada tartışılmıştı hocam, psrefte en fazla 16 GB desteklediği gözüküyor. Ama bir arkadaş bana Max RAM'i görmek için bir kod söylemişti ve bende CMD'den bakmıştım 64 GB gözüküyordu o kodu bulabilirseniz CMD'den sizde deneyin ne kadar desteklediğini görürsünüz.

Ürüne en fazla 16 gb ram, 2280 1 TB SSD, 2242 512 GB SSD takabiliyorsunuz, doğrudur kardeşim. Ve ürün 165 Hz ekrana sahip

Geri
Yukarı