Elektronik Lenovo 82K200JYTX RTX3060 16000TL

Arkadaş yanlış bir şey mi yapıyor? Uygun fiyatlı alıp satabilir. Kimseyi kazıkladığı yok. Ön siparişten alınan konser biletini ileride normal fiyatından uyguna satmakta o zaman yanlış bir şey. Aynısını sende yapabilirsin.

Böyle böyle bu durumlara düştük zaten. Almasın arkadaşın ihtiyacı mı var ki? Bırakın, piyasayı da rahatlasın biraz ya. Sizin gibi düşünenler yüzünden fiyatlar böyle hep yükselir ve inmiyor. Stokçuluk zaten almış başını gidiyor. Bunu göremeyecek kadar gözünüz kapalı olamaz.

Böyle böyle bu durumlara düştük zaten. Almasın arkadaşın ihtiyacı mı var ki? Bırakın, piyasayı da rahatlasın biraz ya. Sizin gibi düşünenler yüzünden fiyatlar böyle hep yükselir ve inmiyor. Stokçuluk zaten almış başını gidiyor. Bunu göremeyecek kadar gözünüz kapalı olamaz.
1 kişinin yaptığı al sat ile bu piyasa bu hale gelmedi. Dev gibi firmalar pandemi zamanı kartları stoklayıp 2 3 katından fiyatlandırdı. Hala da her firmada stokçuluk var. İndirim nedense hep 5 stok oluyor ama ürünün stoğu bitmiyor. Geliri olmayan bir insan parasını değerlendirebilir bu şekilde.

1 kişinin yaptığı al sat ile bu piyasa bu hale gelmedi. Dev gibi firmalar pandemi zamanı kartları stoklayıp 2 3 katından fiyatlandırdı. Hala da her firmada stokçuluk var. İndirim nedense hep 5 stok oluyor ama ürünün stoğu bitmiyor. Geliri olmayan bir insan parasını değerlendirebilir bu şekilde.
Bak ne güzel sen kendin söylüyorsun. Ben bütün yükü bu arkadaşa atmadım. Yapılan yanlış. Yanlışa yanlış demeye cesaretin mi yoktu da gelip savunuyorsun anlamıyorum.

Firmalara saydırdın, ama arkadaşa hak verdin... Neyse iyi günler.

Bak ne güzel sen kendin söylüyorsun. Ben bütün yükü bu arkadaşa atmadım. Yapılan yanlış. Yanlışa yanlış demeye cesaretin mi yoktu da gelip savunuyorsun anlamıyorum.

Firmalara saydırdın, ama arkadaşa hak verdin... Neyse iyi günler.
Cesaretle alakası olan bir durum yok. Ticaret bunun adı. Alacak insan fiyatını araştırır indirim yakalayamazsa daha ucuz olan bu seçeneğe yönelir. Firmaların yaptığı stokçuluk ile bir kişinin alıp satması aynı değil ki arkadaşın yaptığı da stokçuluk değil haberin olsun. Neyse size iyi günler.

Arkadaş yanlış bir şey mi yapıyor? Uygun fiyatlı alıp satabilir. Kimseyi kazıkladığı yok. Ön siparişten alınan konser biletini ileride normal fiyatından uyguna satmakta o zaman yanlış bir şey. Aynısını sende yapabilirsin.
Bunun adı karaborsacılıktır ve yasak. Öteki anlamda da stokçuluğa giriyor. Ayrıca bu faaliyet ticaret alanına girdiği için gelir vergisi ödemesi lazım.

Sarı sitede tüm bilgileri açıkta olacak arkadaş dikkat etsin de evini maliye basmasın, devlet bu ara cezayı yapıştıracak yer ararken yanlış hareketler bunlar :)

edit: Haberin olsun bu stokçuluk değil bu şöyle şu böyle muhabbetleri dönmüş. Var olan hukuğun işlemeyeceğine dair güvenç oyuyla oluşan şeylerdir bunlar. Ben okuduğum yasalara, danıştığım avukata ve mali müşavirle hali hazırda yaptığım iş için edindiğim bilgilere güveniyorum technopatta bilip bilmeden yargı dağıtan üyelerin aksine. İster aynısını yapın ister devam edin :D

mağazaya gittim aldım beyler valla çok rahat bir mutluluk hissediyorum şu an ekranda herhangi bir yırtılma yok oyun testi yapacağım hayırlısı ama bir rehber felan var mı pc'yi ilk aldığımızda ne yapacağımıza dair şu an sevinçten öyle dosyalarımı açıp açıp kapatıyorum

Mağazaya gittim aldım vallahi çok rahat bir mutluluk hissediyorum şu an ekranda herhangi bir yırtılma yok oyun testi yapacağım hayırlısı ama bir rehber falan var mı PC'yi ilk aldığımızda ne yapacağımıza dair şu an sevinçten öyle dosyalarımı açıp açıp kapatıyorum.

Hocam ekran kaç Hz bakabilir misiniz konudaki en büyük soru o :D
Edit: yazılmış görmemiştim hayırlı olsun

Geri
Yukarı