Lenovo 82K200K0TX alınır mı?

Bende 4 aydır kullanıyorum. Hemde MSFS 2020 oynuyorum yani ortalama 4-5 saatlik uçuşlarda yük altında çalışıyor. Cpu sıcaklığı max 84 gördüm. Ekran kartıda 70li derecelerde. Isınma sorunu öncelki versiyonlarda varmış. Fan konumu sebebiyle sanırım. Ben 3 aydır sorun yaşamadım. Bu arada güç kaynağı 170w 1 tane type c portu var. Display port ve thunderboly özelliği yok. Bildiğim kadarıyla Thunderbolt intel işlemciler ile mümkün. Ama yanlış yönlendirmek istemem.

Bende 4 aydır kullanıyorum. Hemde MSFS 2020 oynuyorum yani ortalama 4-5 saatlik uçuşlarda yük altında çalışıyor. Cpu sıcaklığı max 84 gördüm. Ekran kartıda 70li derecelerde. Isınma sorunu öncelki versiyonlarda varmış. Fan konumu sebebiyle sanırım. Ben 3 aydır sorun yaşamadım. Bu arada güç kaynağı 170w 1 tane type c portu var. Display port ve thunderboly özelliği yok. Bildiğim kadarıyla Thunderbolt intel işlemciler ile mümkün. Ama yanlış yönlendirmek istemem.
Laptop ile 2 monitör çalıştırmayı düşünüyorum. Birisini HDMI dan bağlayıp, diğerini de Type C to HDMI cihaz ile bağlamak fikrindeyim. O yüzden sormuştum

Şu an bende bulunan laptop. Alalı 5-6 ay oldu. Performansı, sıcaklığı, sade tasarımı ile harika. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Merhaba oyunlarda kaş fps alıyorsunuz

Ben de 3-4 aydır kullanıyorum, yurtdışına çıkacağımdan almıştım. Şık ve sade olduğundan işte ve okulda hiç sırıtmıyor, ben oyun laptopuyum diye bağırmıyor gayet hoş görünüyor. Evde de oyun konusunda bana yetip de artıyor bile canavar gibi. Şahsen iyi ki aldığımı düşünüyorum, çok memnunum.
Kaç fps alıyorsunuz oyunlarda ?

Açıkçası aklımda kalan Valorant 180-330 arası, Warzone en yüksek ayarlar 70-130 olması gerekiyordu galiba. Oyun performansı aşırı iyi bilgisayarın.
Bende tam tersine hiç memnun değilim valoda en yüksek ayarlarda 160-220 arası alıyorum.

Bende tam tersine hiç memnun değilim valoda en yüksek ayarlarda 160-220 arası alıyorum.
165 in altına düşünce fps 165hz in anlamı kalmıyor. Yaptığınız ekstra bir ayar var mı ?

Aynı konuyu bende araştırıyorum dostum. Ama bildiğim kadarı ile type-c display port özelliği yok.
asus fa507re hn049 modelini aldım. onda 2 tane type c var, birisi normal, diğerinde 'D' harfi var, yani display port 1.2 var, hdmi ise 2,0b, yani ikisnden de 2k 144hz alınıyor.

Normal type c yi bilmiyorum ama dandik usb 2.0 dan bile 60 hz takıla takıla görüntü alınıyorsa type c den de 60 hz 1080 alınır diye düşünüyorum... Sırf Display port içim 2-3k fazla özellikli laptop almak zorunda kaldım, ama başka çare yok.

Geri
Yukarı