Lenovo A7000 alınır mı?

DeeJMert

Kilopat
Daha fazla  
Lenovo A7000 sizce alınabilecek bir telefon mu ?
-Çok sorun çıkartır mı?
-Isınma sorunu olur mu?
-Lenovo'ya güvenilebilir mi ?

lenovodan sakın ama sakın alma , bende o modelin bir üst modelini almayı düşünüyordum,vazgeçtim çünkü ;4000mah batarya yazmışlar tam karşılığını alamıyorsun ancak, bataryası 2 gün götürüyor 5.0.1 lolipop güncelemesi gelmiş telefon 1 gün gidiyormuş sarj'ı, yerçekimi sorunu varmış telefonda kamerası çok, sadece donanımı birazcık iyi , yazılım olarak acayip kötü olan bir telefon, ısınması normallerde ve o telefonu almak yerine , asus zenfone 2 laser 5.5 inc olanından al daha iyi. bende 900 tl ye kadar telefon alıyorum . zaten beğendiğim telefon çıkarsa sanada bildirirm.

lenovodan sakın ama sakın alma , bende o modelin bir üst modelini almayı düşünüyordum,vazgeçtim çünkü ;4000mah batarya yazmışlar tam karşılığını alamıyorsun ancak, bataryası 2 gün götürüyor 5.0.1 lolipop güncelemesi gelmiş telefon 1 gün gidiyormuş sarj'ı, yerçekimi sorunu varmış telefonda kamerası çok, sadece donanımı birazcık iyi , yazılım olarak acayip kötü olan bir telefon, ısınması normallerde ve o telefonu almak yerine , asus zenfone 2 laser 5.5 inc olanından al daha iyi. bende 900 tl ye kadar telefon alıyorum . zaten beğendiğim telefon çıkarsa sanada bildirirm.

Peki bilgilendirdiğiniz için çok teşekürler.

A7000 1 hafta önce aldım. Kasma donma yok güzel cihaz. 467 tl gibi bir fiyata aldım ve hakkını veriyor arkadaş neden öyle demiş ki ?
Parasını sonuna kadar veriyor cidden alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı