Lenovo A7000 Alınır mı?

5.5inç HD ekranı var. Bu fiyatta genelde 5 inç oluyordu, büyük telefon seviyorsan +
Ekranı HD olmasına rağmen Mali T-760 MP2 grafik birimi var ki, bu grafik ünitesi genelde Full HD ekranlarda kullanılır, yanii cihazın grafik performansı son derece iyi olacaktır.
8 adet A53 çekirdeği var, 4 tanesi 1.5ghz'de çalışıyor, gayet yeterli olacaktır.

Cihazın tek problemi 8GB'lik depolama birimi. Bu da Android 6 güncellemesi ile çözüldü, 40-50TL'e 32GB Class10 bir kart alıp depolamaları birleştirdiğinde cihaz seni memnun edecektir.

Bilgiler için teşekkür ederim. Android 6.0 güncellemesi aldı mı cihaz? Birde lenovo telefon pazarında yeni bildiği kadarı ile bu sorun oluşturur mu kullanan arkadaşlar servisinde vs. sıkıntı yaşıyan oldu mu?

Bilgiler için teşekkür ederim. Android 6.0 güncellemesi aldı mı cihaz? Birde lenovo telefon pazarında yeni bildiği kadarı ile bu sorun oluşturur mu kullanan arkadaşlar servisinde vs. sıkıntı yaşıyan oldu mu?
Yazdığım cevap biraz geç oldu kb ama a7000 alıp lenovonun kurucusuna küfretmeni istemem.Ben kullanıyorum ve 5.0 ken alınabilirdi fakat 6.0 olduktan sonra çoğu uygulama kasmaya başladı whatsappa zor giriyorum kesinlikle tavsiye etmem ayrıca telefonu ilk aldığında oooo ne güzel telefon hemde ucuza aldım diyecesin ama 4 ay sonra ben bir daha lenovo kullanmam diyeceksin.özet: sakın alma ben mağdur oldum sen olma... samsung j7 i tavsiyemdir biraz bütçe azsa temiz 2.el j7 alabilirsiniz

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı