Lenovo A7010 Şarj Sorunu

Skorpi

Kilopat
Merhaba arkadaşlar bundan 6 ay önce lenovo A7010 markalı bir akıllı telefon aldım almamın ilk sebebi 3300 mah batarya gücü olmasıydı fakat bu sandığım gibi degildi. Ben alırken aklımda olan bu 3300 mah batarya fazla şarj tüketmez diyordum fakat 1 ay kullandım ve telefonun hem şarj kaçırdığını hemde internete sorf yaparken çok çabuk şarjın gitiğini gördüm. Bu durum üzerine vatan computere gidip garantiye verdim ve verirken özelikle batarya sorunu olduğunu söyledim. Tamam dediler garantiye gitti 1 ay sonra geri geldi 1 hafta deneme amaçlı telefonu kullandım şarj sorunu giderildi mi diye fakat malesefki sorun halen devam ediyor. Sizce ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazı kullanırken, özellikle de internete bağlıysa, şarjın çabuk gitmesi normal. Evet 3300 mAh olabilir ancak o bir Android. Ayrıca 1080x1920 çözünürlüklü ekranı var. Eğer batarya değişimi yapılmadıysa yeteri kadar yıpranmamıştır. Büyük ihtimalle böyle diyeceklerdir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı