Lenovo B5400 Termal Macun Değişimi

Technopc

Hectopat
Daha fazla  
Lenovo B5400 2 yıldır kullanıyorum. Garantisi bitti. Oyunlarda ısınmaya başladı. Termal macun degiştireceğim ama arka kapağı söktüğümde fanı resmen saklamışlar. Bu fana nasıl ulaşıp temizleyebilirim?
Fotoğrafını çektim.

IMG_20160221_182956_1456072713100_1.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Komple kasayı sökmen gerekir. Macunu ise bilgisayarcılardan alma derim aşırı kalitesiz satıyorlar. İnternetten 30tl' ye çok kaliteli macunlardan birini alırsanız faydasını fazlasıyla görürsünüz.

önden klavye kısmından sökümünü yapabilirsin veya becerebilirsen batarya kısmındaki iki vidayı da çıkartıp batarya kısmını çıkartabilirsin

Bataryayı Söktüm. Harddisk söktüm. İnternet kartını söktüm. Klavye söktüm. Sıra kasada kasayı nasıl sökeceğim

Resimdeki gibi vida deliklerinin olduğu yerdeki vidaları sökün. Sonra kredi kartı yada benzer bir şey ile kasanın arasına sokun boydab boya yavaşca çekin kasa kendini atar dışarı zaten.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı