Lenovo B590 Dizüstü Mac OS X Kurulumu

Öncelikle Ram tavsiyesinde bulunabilirim +2gb ram taktırabilirseniz slot varsa yada tek 4gb ram de işinizi görür.. Sonra tavsiyem Niresh 10.8 mountain Lion denemeniz... Torrentte aratırsanız bulabilirsiniz... Fakat işlemcinizin zayıflığı söz konusu, onu aşmanız için iyi bir fiyata bilgisayarınızı eşe-dosta okutmanız (dost tavsiyesi) i3-yada i5 işlemcili 2. el bir laptop alırsanız başarı oranı artar...
Tekrar teşekkür ediyorum yardımınız için. Çift slotlu evet, diğer slot boş. Ram işini bir şekilde hallederim ama laptopum henüz yeni. 1-2 aylık, takas yapmadan işlemci yükseltme gibi bir durum olabilir mi ? O kadar çok anlamıyorum pc işinden. Ekran kartı ya da ram yükseltir gibi işlemcide yükseltilebiliyor mu ? Sizi de çok yoruyorum ama bunu nette araştırmak daha önce aklıma gelmedi.

Anladım :) o halde söylediğiniz gibi ya kıyıp takas edeceğim ya da yeni baştan toplayacağım :) Sırf yeni olduğu için kıyamıyorum ama tabiri yerindeyse Mac Os merakı da beni öldürüyor :D Yardımlarınız için çok teşekkür ederim, en kısa zamanda tekrar deneyeceğim ve başarısız olduğum en ufak bir noktada yine rahatsız edeceğim sizi :) iyi geceler dilerim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı