Lenovo B590 Oyunlarda Tümleşik GPU'yu Kullanması

mete3536

Hectopat
Daha fazla  
GT610M ekran kartlı Lenovo B590 dizüstüm var. Nvidia denetim masasından yüksek performanslı Nvidia işlemcisini seçmeme rağmen oyunlarda Intel HD4000 ekran kartımı çalıştırıyor ve hiçbir oyunu açmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
GT610M ekran kartlı Lenovo B590 dizüstüm var. Nvidia denetim masasından yüksek performanslı Nvidia işlemcisini seçmeme rağmen oyunlarda Intel HD4000 ekran kartımı çalıştırıyor ve hiçbir oyunu açmıyor.
dostum merhaba aslında çok zaman geçmemiş ama hortlartmış gibi olucam.Aynı model laptop'um var,arkadaşımdan bedavadan aldım,önceden hiçbirşey yokken şuan ekran kartıyla ilgili sorunum var,"görüntü bağdalaştırıcı yanıt vermeyi kesti" gibi.Sana sorum şu acaba Nvidia ekran kartını kendinmi alıp taktın nasıl yaptın,bende sadece intelHD Graphics olarak görünüyor acaba önceden bendede farklı bir ekran kartı varmıydı,kendiliğinden silindiğine çalışmadığına dair düşüncelerim var.bi bilgin varsa paylaşırmısın

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı