Lenovo BIOS advance moda girme

Obb456

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel İ7 8550U
16 Gb Ddr4
Lenovo 250 Gb m2
500 Gb Kingston Ssd
Radeon Rx 550 2Gb
Arkadaşlar merhaba. Cihazim Lenovo Thinkpad T570 BIOS'ta advance kisminda bir ayar yapmam gerekiyor. Ancak advance moda giremiyorum. Bircok yol denedim.

Gizli menüsü vardı onun bayağı bi bios ayarları yapıyordum hatta performans bile yükselttim Lenovo G510 laptobumda. Kopyala yapıştır yapacağım ben de denedim ve işe yaradı bayağı ama fazla kurcalamamak gerekiyor

"Bilgisayarınızı güç tuşu ile kapattıktan sonra hemen şu tuşlara sırayla basın: F4, 4, R, F, V, F5, 5, T, G, B, F6, 6, Y, H, N hemen beklemeden. Bilgisayarı açın, güç tuşuna bastıktan sonra BIOS'a gelin bir bakın."

Bir deneyin bunu yazan arkadaşın açtığı konu ise şu;

Gizli menüsü vardı onun bayağı bi bios ayarları yapıyordum hatta performans bile yükselttim Lenovo G510 laptobumda. Kopyala yapıştır yapacağım ben de denedim ve işe yaradı bayağı ama fazla kurcalamamak gerekiyor

"Bilgisayarınızı güç tuşu ile kapattıktan sonra hemen şu tuşlara sırayla basın: F4, 4, R, F, V, F5, 5, T, G, B, F6, 6, Y, H, N hemen beklemeden. Bilgisayarı açın, güç tuşuna bastıktan sonra BIOS'a gelin bir bakın."

Knk denedim ama olmadi

Baska bildigin yontem varmi

Geri
Yukarı