Lenovo BIOS güncellemesi yapılmalı mı?

Ben hepsini yapıyorum. Cihazın SSD hızı ciddi oranda arttı. İlkel şekilde USB'ye atmak falan gerekmiyor. Setuplu kuruyorsun hemen sonra hop yeniden başlatılıyor.

Evet herhangi bir şeye dokunmayın cihazı şarjdan çekmeyin veya Power tuşuna basmayın isteğe bağlı isterseniz yapmayadabilirsiniz.

Peki ne kadar sürüyor?
Ben hepsini yapıyorum. Cihazın SSD hızı ciddi oranda arttı. İlkel şekilde USB'ye atmak falan gerekmiyor. Setuplu kuruyorsun hemen sonra hop yeniden başlatılıyor.

Tamamdır teşekkür ediyorum.
Yahu anakart BIOS'u için bildiklerimi söyledim. Yani hiç görmedim ben Windows üzerinden BIOS'u güncelleyin diye. Bu yüzden söylemiştim. Yeni. Bir şey daha öğrenmiş oldum.

Galiba mesajımı yanlış anladınız Windows üzerinden demedim Windows Update gibi bir güncelleme mi demek istemiştim yani bir şeye dokunmadan kendiliğinden hallolan bir olay mı istedim.

Peki ne kadar sürüyor?

Galiba mesajımı yanlış anladınız Windows üzerinden demedim Windows Update gibi bir güncelleme mi demek istemiştim yani bir şeye dokunmadan kendiliğinden hallolan bir olay mı istedim.

Eğer laptop kendisi söylüyorsa Windows Update üzerinden olduğunu sanmıyorum. Kendi programı üzerinden kurar.

Peki ne kadar sürüyor?

Tam hatırlamıyorum fakat bir 10 dakikası var sanırsam.

Geri
Yukarı