Lenovo Dizüstü Bilgisayar Açılmıyor

simitii

Hectopat
Daha fazla  
Lenova marka dizustu sirket bilgisayarinin sarji bitti. Alet pil bitince otomatik olarak son oturumu kaydedip kapaniyor. (actigimda son halinde aciliyor). Hazirda bekleme deniliyor herhalde. Neyse alet son donemde cok yavaslamisti. Pil bitince kapanmasi cok uzun surdu. Benim de acele isim vardi.

Kapanmadan acma kapama tusuna basili tutarak kapattim. Sanirim bu sorun yaratti. Bilgisayari tekrar acmaya calistigimda lenova logosu geliyor. Her zamanki gibi ancak sonra siyah ekranda kaliyor.

Bir sonra ustte koyu yesil bir serit beliriyor oyle kaliyor. Aletin biosuna falan giriliyor fanlar vs calisiyor ama herhangi bir sekildi windows acilmiyor. Sanirim son oturum bilgilerini kayderken kapattigim icin hddnin boot sektorunde hata olustu. Bilmiyorum. Aleti format atmadan kurtarmam lazim. Sirket bilgisayari oldugu icin windowsun herseyiyle ayni kalmasi gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı