Lenovo E540 laptopun SSD desteği nedir?

Nullo

Kilopat
Daha fazla  
Lenovo E540 20C6003VTX modelinin SSD desteğini bulabilecek var mıdır? Baktım bayağı ama kesin bir bilgi bulamadım. Şu linkte benim modele no demiş bazı modellere 16 GB demiş. Slot mu yok demek yoksa SSD mi yok demek anlamadım. Şu linkte de 16 GB SSD'nin fotoları var. Neden 16 GB onu da anlamadım. Yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
O 16 GB dediği şey M.2 SSD ve WWAN için. İçindeki HDD'yi söküp onun yerine veya DVD yerini çıkartıp bir dönüştürücü ile istediğiniz boyutta SATA bir SSD takabilmeniz lazım.

Şu ürünü takamaz mıyım yani?
O girişin WWAN için olması lazım, boyut desteği de o yüzden 16 GB sanırım. Eğer öyleyse pek mümkün gözükmüyor. Şu tarzda bir SATA SSD takarak işinizi garantiye alabilirsiniz:

O girişin WWAN için olması lazım, boyut desteği de o yüzden 16 GB sanırım. Eğer öyleyse pek mümkün gözükmüyor. Şu tarzda bir SATA SSD takarak işinizi garantiye alabilirsiniz:
Bende SATA almayı düşünüyorum ama merakımdan soruyorum. Forumda bazıları M.2 SSD takıp çalıştırmış galiba.

Ben de SATA almayı düşünüyorum ama merakımdan soruyorum. Forumda bazıları M.2 SSD takıp çalıştırmış galiba.
Olabilir, sadece WWAN girişi olduğundan emin değildim. Ancak yine de normal bir SATA SSD almanızı öneririm, M.2 SATA'lara göre daha verimli oluyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı