Elektronik Lenovo G24-20 IPS 144Hz Full HD 3.999 TL!

Edit: bu fiyattan çok daha düşüğe G2SP, 25i, 24M1N satıldı ama artık o fiyata bulabilir misiniz bilmiyorum.
O monitörlerin fiyatı fena uçtu, öyle söyleyeyim. O yüzden başlıktaki monitörün fiyatı çok iyi.

Düzeltiyorum. 24G2SP modelini uygun fiyata bulabildim. Almayı düşünenler için AOC çok daha iyi olur. @bados123

O monitörlerin fiyatı fena uçtu, öyle söyleyeyim. O yüzden başlıktaki monitörün fiyatı çok iyi.

Düzeltiyorum. 24G2SP modelini uygun fiyata bulabildim. Almayı düşünenler için AOC çok daha iyi olur. @bados123

Hocam G2SPAE ile SP, SPU'nun aynı panel olup olmadığı belli değil. Risk. Alan biri varsa kontrol ettirebilirim tabii.

Beğenmedimi almayı düşünenler mesajımı görsün diye attım.

Bunu diğerlerinden iyi yapan nedir acaba ciddi bir şekilde soruyorum.

Bunu diğerlerinden iyi yapan nedir acaba ciddi bir şekilde soruyorum.
Yok. Bknz:
Gamut Covarage (gösterebildiği renk sayısı) bakımından Legion R25i, Omen 25i, G2SP ve 24M1N3200'ün gerisinde kalıyor. 1. testte %78, 2.'de %80 DCI-P3 belirtilmiş. 25i'lerde %89 bu.

Gamma 1. testte 2.1 ile iyi, 2. testte 2.2 ile çok iyi çıkmış. Ancak kontrast 1. testte 650:1, 2.de 720:1 ile çok kötü çıkmış. G2SP 1350-1400:1, 25i'ler 1200-1250-1, 24M1N3200 dogal 1200, akıllı kontrast ile 1350:1 civarında. Yani Lenovo'sa aiyahlar fazlasıyla gri gözükür.

Parlaklık her iki testte de 250 nit çıkmış. Yine G2SP ve 25i'lere göre çok kötü çünkü G2SP 350-390 nit, 25i'ler SDR 350-380 HDR 420-440 nit görüyor. 24M1N de Lenovo gibi 250 nit. Zaten o yüzden önermiyoruz fiyatı daha uygun olmadıkça.

Tepki süresi hakkında bir test bulamadım.

Edit: bu fiyattan çok daha düşüğe G2SP, 25i, 24M1N satıldı ama artık o fiyata bulabilir misiniz bilmiyorum.

Kaynak: Lenovo G24-20 Gaming Monitor Review

Almayın koca bir çöp. Her gün kendime sövüyorum bu lanet monitörü aldığım için. Aldığımdan beri CW sorunları bitmedi bir de görüntü bazı sahnelerde titriyor.
1 Yılı aşkındır neredeyse her gün kullanıyorum hiç titreme sorunu yaşamadım. Size gelen ürünün arızalı olmadığına emin misiniz?

1 Yılı aşkındır neredeyse her gün kullanıyorum hiç titreme sorunu yaşamadım. Size gelen ürünün arızalı olmadığına emin misiniz?
Bilmiyorum arızalı mı değil mi. Alakasız yerlerde ufak titreme yapıyor mesela çok garip bir şekilde bir sayfanın rastgele yerinde titriyor aşağı kaydırınca titremiyor ama sadece o kısımda titriyor, cw sesi bile titremeli geliyor titrerken. Kesinlikle uzak durulmalı bu üründen garantiye versem sorun yok deyip geri gönderecekler o derece bir ikilemde bıraktı beni bu ürün.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı