Elektronik Asus TUF Gaming VG279Q1R 27″ 1ms 144Hz IPS 4299TL

ufukcaglarsk

Hectopat
Daha fazla  

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    65,8 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:
Önermeyenlere aldırış etmeyin, 27 inç alacaksanız 1080p sizin için engel olmasın, yapıştırın. Ben o pişmanlığa düştüm, siz düşmeyin. Daha kötü gözükmüyor ya da piksel falan saymıyorsunuz emin olun, bunu birden fazla 27 inç 1080p monitörle deneyimledim. Monitörün dibine de girdim, piksel falan görmedim.

Önermeyenlere aldırış etmeyin, 27 inç alacaksanız 1080p sizin için engel olmasın, yapıştırın. Ben o pişmanlığa düştüm, siz düşmeyin. Daha kötü gözükmüyor ya da piksel falan saymıyorsunuz emin olun, bunu birden fazla 27 inç 1080p monitörle deneyimledim. Monitörün dibine de girdim, piksel falan görmedim.
Bende bir süre 27 kullandım tek sıkıntısı rekabetçi oyunlarda çok büyük geliyor yoksa pikseller beni rahatsız etmedi.

Bütçe çıkarsa bunu tavsiye ederim, her açıdan daha iyi bir monitör.
400CD parlaklık, pivot, 6W goparlor, %100 sRGB, yerel 165Hz OC ile 180Hz, 0.5ms MPRT.
Arka ışığı fulleyip Nvidia/amd kontrol panelinden gamma %75'e çekilir 300CD'de kullanılır ve çok güzel bir görüntü kalitesi sunar. Diğeri zaten 250CD parlaklıkta olacağı için eliniz kolunuz bağlı.

Geri
Yukarı