Lenovo G24-20 vs ASUS VG249QGR

ASUS monitörün hareket kabiliyeti kısıtlı, Lenovo monitörü asansör şeklinde öne ve aşağı kaldırabiliyorsun. ASUS'da HDR yok, Lenovo'da ise sertifikalı olmasa da yeterli olduğunu düşündüğüm HDR var. Aralarındaki fiyat farkı çok olmasaydı Lenovo al derdim fakat 900 TL sanırım fark var, değmez kısaca.

ASUS monitörün hareket kabiliyeti kısıtlı, Lenovo monitörü asansör şeklinde öne ve aşağı kaldırabiliyorsun. ASUS'da HDR yok, Lenovo'da ise sertifikalı olmasa da yeterli olduğunu düşündüğüm HDR var. Aralarındaki fiyat farkı çok olmasaydı Lenovo al derdim fakat 900 TL sanırım fark var, değmez kısaca.

Aslında pivot ozelligi olmasi benim icin cok önemli obur turlu monitör masama alçak kalıyor.

Pivot monitörler çok pahalı, uygun fiyatlı sadece ASUS'un bir modeli var. Şok'ta sanırım 3600 civarıydı fakat şimdi baya zam yemiş, Turkcell Pasaj diye bir yerde 3900'e satılıyor güvenirim dersen alabilirsin. Asus TUF Gaming VG249Q 24" 1ms Full HD Freesync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Üstteki Lenovo'yu veya Asus'u tercih edebilirsiniz. Ama Lenovo'da CW sorunu çıkabiliyor ve Asus'da az da olsa ghosting yaşayanlar vardı. Bütçe varsa bunu almanız daha iyi olur ama çıkmıyorsa Lenovo ya da Asus tercih edilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı