Lenovo G24-20 vs Lenovo Legion R25i-30

G20-20 modelinde OC yapınca Coil whine sesi çıkıyor rahatsız edeceğini sanmıyorum ama alabiliyorsanız R25i-30 modelini öneririm.

G20-20 modelinde OC yapınca coil whine sesi çıkıyor rahatsız edeceğini sanmıyorum ama alabiliyorsanız R25i-30 modelini öneririm.

G24 20 kullanıyorum OC sesi yani coil whine neredeyse tüm monitörlerde var yani alcağın monitördede yüzde doksan olur G24 20 yazılım desteği falan bitti eski monitör artık, R25i-30 alın.

G24 20 kullanıyorum OC sesi yani coil whine neredeyse tüm monitörlerde var yani alcağın monitördede yüzde doksan olur G24 20 yazılım desteği falan bitti eski monitör artık, R25i-30 alın.
CW her monitörde olmaz ekran kartlarında olduğu gibi de yaygın değil. Bunu G24'ü aklamak için yazdığını düşünüyorum, dandik malzeme kullanırsan monitör CW yapar. 7500 lira gibi ufak bir fiyata 2K monitör aldım çıt yok. G24 ise çözünürlük değiştirirken bile çıtırdama sesi yapacak kadar rezalet bir ürün.

Kendi çözünürlüğü olan 165 Hz'de, 144 Hz'de vızıl vızıl CW yapıyor.

Cw her monitörde olmaz ekran kartlarında olduğu gibi de yaygın değil. Bunu G24'ü aklamak için yazdığını düşünüyorum, dandik malzeme kullanırsan monitör cw yapar. 7500 lira gibi ufak bir fiyata 2K monitör aldım çıt yok. G24 ise çözünürlük değiştirirken bile çıtırdama sesi yapacak kadar rezalet bir ürün.

Kendi çözünürlüğü olan 165 Hz'de, 144 Hz'de vızıl vızıl cw yapıyor.

Cw dediğimiz olay 0.5 ms MPRT modunda sadece oluyor evet piyasadaki en ucuz 165Hz monitörden ne gibi bir beklentiniz varsa onu alırsınız 1ms modunda hiçbir sıkıntı yok 165Hz'e aldığımdada hiçbir coil sesi yok 0.5 ms modunda var, internet kafede çalışıyorum ASUS'un her 1080p 165Hz monitörü MPRT modunda coil sesi çıkarıyor ayrıca 0.5 ms olmamasına rağmen 1ms te bile coil yapıyor Lenovo'nun yapması çok normal çok genel bir problem hiçbir markayı aklamaya çalışmıyorum :D

Kanka ben daha dün aldım bir türlü driveri yükleyemedim harbiden artık yüklenmiyor mu driver.

Ne driverı yükliceksin monitöre :D ekran kartımı bu? Arkadan tuş kontrolü zor olduğu için yazılımı var onu yükle geç ki ona da gerek yok.

Ekran kartımı derken? 😂 kardeşim tuşlarla uğraşmak yerine Lenovo'nun kendi sitesinden sürücü yüklemek istedim monitöre %100 erişimim olsun diye sürücü ile yazılım dediğin şey aynı zaten ben sürücü diyorum o ayarlama programına sen yazılım diyorsun aynı şeyden bahsediyoruz zaten. Lenovo sitesinden G24 20 sürücüsünü yükledim ama kaldırmışlar galiba yazılımı Windows 10 64 Bit yok 32 Bit için olanı var.

Geri
Yukarı