Lenovo G24-20 vs Lenovo Legion R25i-30

Ekran kartımı derken? 😂 kardeşim tuşlarla uğraşmak yerine Lenovo'nun kendi sitesinden sürücü yüklemek istedim monitöre %100 erişimim olsun diye sürücü ile yazılım dediğin şey aynı zaten ben sürücü diyorum o ayarlama programına sen yazılım diyorsun aynı şeyden bahsediyoruz zaten. Lenovo sitesinden G24 20 sürücüsünü yükledim ama kaldırmışlar galiba yazılımı Windows 10 64 Bit yok 32 Bit için olanı var.
Sürücü, bilgisayara bağlı aygıtların (klavye, fare veya harici sabit sürücü) işlevlerini düzgün bir şekilde yerine getirmesi için gerekli olan yazılım olarak açıklanabilir.Monitör hiçbir program yüklemeden düzgün bir şekikde işlevini yerine getirebiliyor.Yani driver(sürücü) denmez.İkinci olarakta windows 10 64 bit versiyonu hala mevcut.

Ekran kartımı derken? 😂 kardeşim tuşlarla uğraşmak yerine Lenovo'nun kendi sitesinden sürücü yüklemek istedim monitöre %100 erişimim olsun diye sürücü ile yazılım dediğin şey aynı zaten ben sürücü diyorum o ayarlama programına sen yazılım diyorsun aynı şeyden bahsediyoruz zaten. Lenovo sitesinden G24 20 sürücüsünü yükledim ama kaldırmışlar galiba yazılımı Windows 10 64 Bit yok 32 Bit için olanı var.

MPRT gibi modlar kapalı geliyor bunları Aygıt Yöneticisi'nden driverları güncelleştirden kurmanız gerekebilir.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    11,6 KB · Görüntüleme: 13
MPRT gibi modlar kapalı geliyor bunları Aygıt Yöneticisi'nden driverları güncelleştirden kurmanız gerekebilir.
Hay yaşa bunları nasıl kurucam kardeşim benim anlatırmısın

Sürücü, bilgisayara bağlı aygıtların (klavye, fare veya harici sabit sürücü) işlevlerini düzgün bir şekilde yerine getirmesi için gerekli olan yazılım olarak açıklanabilir. Monitör hiçbir program yüklemeden düzgün bir şekikde işlevini yerine getirebiliyor. Yani driver(sürücü) denmez. İkinci olarak da Windows 10 64 Bit versiyonu hala mevcut.

Vallaha bir türlü yapamadım elinde varsa link ya da nasıl yapacağımı açıklarsan çok memnun olurum kardeşim.

Sürücü, bilgisayara bağlı aygıtların (klavye, fare veya harici sabit sürücü) işlevlerini düzgün bir şekilde yerine getirmesi için gerekli olan yazılım olarak açıklanabilir. Monitör hiçbir program yüklemeden düzgün bir şekikde işlevini yerine getirebiliyor. Yani driver(sürücü) denmez. İkinci olarak da Windows 10 64 Bit versiyonu hala mevcut.

Microsoft Store'den Lenovo display indirdim ikisi de aynı şey değil mi?

Son düzenleme:

Vallaha bir türlü yapamadım elinde varsa link ya da nasıl yapacağımı açıklarsan çok memnun olurum kardeşim.

Microsoft Store'den Lenovo display indirdim ikisi de aynı şey değilAY

Aynı monitör bendede var hiçbir şekilde kendi lenovo support sitesindeki yazılımdada windows mağazasındada çalıştıramadım . win 10 64 bitte . Çözüm bulan olursa

Aynı monitör bendede var hiçbir şekilde kendi lenovo support sitesindeki yazılımdada windows mağazasındada çalıştıramadım . win 10 64 bitte . Çözüm bulan olursa yazarsa sevinirim

Hay yaşa bunları nasıl kuracağım kardeşim benim anlatır mısın?

Microsoft Store'daki driver değil Lenovo G24-20 Monitor Driver for Microsoft Windows 10, 7 (32-bit, 64-bit) - Lenovo Support MY bu linken assağıdakini indirin kurduktan sonra bir klasöre atın ve bilgisayardaki sürücülere göz at deyin sonra klasörü seçip kurun yeniden baslatın aktif olması lazım ben eskiden yaptığım için pek hatırlamıyorum ama böyle düzelmişti.

Dosya Ekleri

• 1716479516878.png
    1716479516878.png
    25,4 KB · Görüntüleme: 18
  • 1716479572315.png
    1716479572315.png
    23,7 KB · Görüntüleme: 14

Yeni konular

Geri
Yukarı