Lenovo G2420 monitörde CSGO'da yırtılma yaşanıyor

ömerbabapro38

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm herkese bu son makalem çözümü bulamaz isem bilgisayar ve monitöru iade edeceğim ve bu serüven benim için başlamadan bitecek.

Kafama takılan şu arkadaşlar Lenovo G2420 monitörüm var RX6700 ekran kartım, 12400F işlemcim. Sorun şu Assetto Corsa oynarken FPS'i 165 sabitledim yırtılma yok Roblox ve Minecraft içinde aynı ama gel gelelim PUBG ve CS:GO'ya, CS:GO'da dikey eşitleme açık FPS 165 sabit FreeSync açık ama yırtılma var ama bu yırtılma benim gördüğüm internetteki abartı yırtılmalar değil babama kardeşime hatta anlayan arkadaşıma verdim onlar bile fark etmedi ama ben biraz pinpirikli birisiyim oldu mu her şey tam olacak, şimdi olayı anlatıyorum CS:GO oyuna girdim sağ sol yaptım sorun yok şimdi bir cisim düşünelim direk olsun, sağ sol yaptım yırtılma yok ama mouse ile Aim'imi yani Crosshair'imi direğe sabitliyorum ve etrafında dönmeye başlıyorum ve kendini hissettiriyor. Aynısı eski 19 inç Samsung kare ekranımdada oluyor. Bir de FreeSync ile cebelleştiğim olay var.

FreeSync premium monitörün menüsünde açık AMD adrenalinde'de açık ama hala o bahsettiğim yırtılma olayı oluyor bir arkadaş over Drive ayarı açıkmı diye sordu evet dedim cevap vermedi OverDrive ayarı nedir? Tam olarak araştırdığımda MPRT imiş sanırsam onu level 1'den level 4 de kadar hepsini denedim ama işe yaramadı kapatıp denedim gene işe yaramadı ne yapmam gerekiyor driver ayarlarımı paylaşacağım.

Olayı bayağıdır yaşıyorum 1 ay oldu 30k verdiğim PC'nin başına geçemiyorum bu sinir ile yanlış bir şey yazmış olabilirim özür dilerim şimdiden yardımcı olan kişilere çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı