Lenovo G27-C10 monitör 165Hz görüntüde titriyor

DreaminquE

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 10400F / SAPPHİRE Pulse RX 6600 / Asus Tuf B460-Plus / 16 GB DDR4 Xpg D30 Ram / Dark Diamond PRO 600w Kasa / 1 Tb Toshiba HDD / 250 GB Samsung EVO SSD.
Selam arkadaşlar, Lenovo G27-C10 monitörümde 165Hz ayarladığımda titreme yapıyor, 144Hz'de sorun yok. RX 6600 ekran kartı ve HDMI kablosu 2.0 kullanıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, Lenovo G27-C10 monitörümde 165Hz ayarladığımda titreme yapıyor, 144Hz'de sorun yok. RX 6600 ekran kartı ve HDMI kablosu 2.0 kullanıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Asus kullanıyorum. Overclock seçince görüntü titreyebilir uyarısı geliyordu. Sanırım sizde bu olay olmuş. Bence kapatın fark yok zaten. Bu sorun için garantiye gönderilmemeli bence.

ASUS kullanıyorum. Overclock seçince görüntü titreyebilir uyarısı geliyordu. Sanırım sizde bu olay olmuş. Bence kapatın fark yok zaten. Bu sorun için garantiye gönderilmemeli bence.

Benim monitörümde overclock yok diye biliyorum. MPRT ile 1ms e düşüyor FreeSync kullandığım için olabilir mi sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı