Lenovo G27C-10 nasıldır?

Merhaba, bugün bu monitörü aldım, ancak Vatan Bilgisayar'da etikette IPS panel yazıyordu ve personel evet IPS dedi evde VA panel olduğunu anladım(benim aptallığım) 165 MHz testi nasıl yapabilirisiz neresinde veya hangi program ile bunu teyit edebiliriz bana 60 MHz gibi geldi? 165MHz diye 60 MHz kakaladılar bana?
Arka etikette.
Frekans: 50 / 60 Hz yazıyor.
Model no: G19270FG0.

.

O arkada yazan 60 Hz monitörun guc kablolarindaki dolasim frekansı ayni monitör bende de var ekran akrtim 1660 Super 165Hz aliyorum ve hiç dusmuyor monitörde hiçbir sorun yok.

Lenovo G27C-10 27" 165Hz 4ms Curved FreeSync™ oyuncu monitör.

Bu monitör Vatan Bilgisayar'da 1679 TL. Sizce alınır mı ve içinden DisplayPort kablosu çıkıyoç

Lenovo G27C-10 27" 165Hz 4ms Curved FreeSync™ oyuncu monitör.

Bu monitör Vatan Bilgisayar'da 1679 TL. Sizce alınır mı ve içinden DisplayPort kablosu çıkıyor mu?
sanırım çıkmıyor hocam
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yok sorunu çözdüm sayende, Windows 10 görüntü ayarlarına ulaştım çözdüm, DP ile bağladım 165 Hz tamamdır.

Eki Görüntüle 637753
hocam sende pencere felan kaydırdıgın zamn gölgeleme yapıyormu ben hdmı ıle kulanıyorum 165 hz ama 2 santım gölgeleme bırakıyor mprt acık overdrive maksımım ayarda ama çok kötu sende nasıl bir sıkıntı varmı

Yeni konular

Geri
Yukarı