Lenovo G50-70 için AliExpress'ten anakart alınır mı?

basarandogu

Kilopat
Daha fazla  
1645278627848.png

Satıcının son 1 aylık pozitif geri bildirimi %96 oranında ürün size ise toplam 1, 5K'ya gelecek yeni kullanıcı bonusunuz var ise.
Ürün hakkında bir şey diyemeyeceğim.

Daha önceden abimin laptopu için (HP envy X360 M6 convertible.) GT920MX i7 6200U'lu ( işlemciyi yanlış hatırlıyor olabilirim.) Anakart aldık. Satıcı sağ olsun isteğimiz üzerine yollamadan önce yollayacağı anakartın model koduyla birlikte tüm testlerini yaptığı bir video yolladı. Anakart gayet güzel paketlenmiş geldi ve taktığımız gibi çalıştı. 2 yıldır sorunsuz kullanıyor. Güvenilir satıcı seçip aynı yolu izlerseniz büyük ihtimalle sorun yaşamazsınız.

İstersen bütçe belirtip yeni bilgisayar tavsiye edebiliriz ama bu ürünü tavsiye etmem.
Üstad öncelikle mesaj için teşekkür ederim.
Bütçem olmadığı için ana karta yöneldim. bilgisayar fiyatları çok yükselmiş. Ben bilgisayarı ders anlatırken sadece power point kullanımı için düşünüyorum. Hatta tablet bilgisayar bile baktım ama onlarda da USB giriş sayısı sınırlı. Ben laser pointer ile ders anlatıyorum. O nedenle yeni anakart almak mantıklı gelmişti.
Ama farklı bir ürün öneriniz varsa yine de aklımda olsun sizi dinliyorum.
Eki Görüntüle 1309783

Satıcının son 1 aylık pozitif geri bildirimi %96 oranında ürün size ise toplam 1, 5K'ya gelecek yeni kullanıcı bonusunuz var ise.
Ürün hakkında bir şey diyemeyeceğim.
Harun bey mesajınız için teşekkür ederim.
Yeni kullanıcı bonusu 1 USD olarak görünüyor.
Sizin aynı site üzerinden tavsiye edebileceğiniz başka bir ürün var mı peki?
Daha önceden abimin laptopu için (HP envy X360 M6 convertible.) GT920MX i7 6200U'lu ( işlemciyi yanlış hatırlıyor olabilirim.) Anakart aldık. Satıcı sağ olsun isteğimiz üzerine yollamadan önce yollayacağı anakartın model koduyla birlikte tüm testlerini yaptığı bir video yolladı. Anakart gayet güzel paketlenmiş geldi ve taktığımız gibi çalıştı. 2 yıldır sorunsuz kullanıyor. Güvenilir satıcı seçip aynı yolu izlerseniz büyük ihtimalle sorun yaşamazsınız.
Mesajınız için teşekkür ederim.
Ali express gibi sitelerden alışveriş yapmadığım için karar veremedim. Çevremde sürekli alışveriş yapan arkadaşlarım vardı. Hatta Bisikleti için elektrikli bisiklete çevirmek amacıyla gerekli tesisatı bile satın aldılar sorunsuz kullanıyorlar. Ancak konu anakart olunca kararsız kaldım.

İlginiz için teşekkür ederim. Değerlendireceğim.

Son düzenleme:
Sizin aynı site üzerinden tavsiye edebileceğiniz başka bir ürün var mı peki?

Laptop anakartı hiç sipariş etmediğim için tavsiye veremeyeceğim. Konu açarsanız laptop anakartı hakkında bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı