Lenovo G50-70'in soket değişimi için 850 TL para istendi

riLke

Centipat
Daha fazla  
Selam.

Arkadaşlar şarj soketinde temassızlık var diye bıraktığım Lenovo G50-70'in soket değişimi için 850 TL para istendi.

Yani o dükkânda belki de onlarcası kenarda bekleyen kıytırık soketlerden birini takmayacak mı bu adam benim laptopa? Şimdi YouTube'da nasıl yapıldığına baktım, samimi söylüyorum götürmeden önce baksaydım götürmezdim.

700 TL'ye sıfır 500GB SSD alınan bir ortamda bu rakamı nasıl buluyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapabileceğinden eminsen al hemen geri. Her yer öyle oldu. Sanayi misali adamlar 2-3 saate yapıyor işi ama fazla para koparmak için geciktiriyorlar falan filan.

Saçma fiyat artık herkes fırsatçı olmuş. Parçası maksimum 200TL'dir. İki lehim atıyor diye 650 TL kar almak nedir? Bu arada göründüğü gibi kolay olmayabilir soketi değiştirmek, yapacağına eminsen geri al.

80-120 arası bulunuyor. Bu arada yanlış görmediysem lehim de yok, soket. :)
Saçma fiyat artık herkes fırsatçı olmuş. Parçası maksimum 200TL'dir. İki lehim atıyor diye 650 TL kar almak nedir? Bu arada göründüğü gibi kolay olmayabilir soketi değiştirmek, yapacağına eminsen geri al.

Y510P'nin şarj jack girişi arızalanmıstı. AliExpress'den soketli şarj girişi satın aldım. Fakat gelen parçanın kablo kalınlıgı orijinaline kıyasla cok inceydi. Açıkçası o kadar ince kablonun 170W'lık gücü taşıyacagını zannetmiyorun. Çözüm olarak eski orijinal parcanın kopan kısmına lehim yaptım. Hem de orijinalliği bozulmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı