Lenovo G500 i3-3110M işlemci için ekran kartı önerisi

SinanSolmaz

Decapat
Merhaba arkadaşlar eGPU toplamak istiyorum bunun için ekran kartı önerebilir misiniz
İşlemcim i3-3110M bilgisayar modeli Lenovo G500

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcin zayıf olduğu için e-GPU aparatlarına, güç kaynağına ve ekran kartı parasına daha performanslı bir masaüstü sistem toplarsın. Masaüstü istemiyorum dersen zaten e-GPU yaptığında masaüstü sistemden hiçbir farkı kalmıyor. e-GPU günümüzde tamamen fantaziden ibaret bir olaydır.

İşlemcin zayıf olduğu için e-GPU aparatlarına, güç kaynağına ve ekran kartı parasına daha performanslı bir masaüstü sistem toplarsın. Masaüstü istemiyorum dersen zaten e-GPU yaptığında masaüstü sistemden hiçbir farkı kalmıyor. e-GPU günümüzde tamamen fantaziden ibaret bir olaydır.
RX570 ekran kartı taksam sorun olurmu ?

Para senin için sorun değilse yap. Aslında RX 570 taksan bile maximum RX 550 performansı alırsın. İşlemcin ve RAM'in zincirin zayıf halkaları olduğu için RX 570'in tam performansından yararlanamazsın.

Para senin için sorun değilse yap. Aslında RX 570 taksan bile maximum RX 550 performansı alırsın. İşlemcin ve RAM'in zincirin zayıf halkaları olduğu için RX 570'in tam performansından yararlanamazsın.
ne eklersem aynı perfomansı alırım ram takviyesi işlemci değişimi
Ben pubg mobile,pubg lite,ets2 gibi oyunları yüksek perfomansta oynamak için alcam
ne eklersem aynı perfomansı alırım ram takviyesi işlemci değişimi

Ben pubg mobile,pubg lite,ets2 gibi oyunları yüksek perfomansta oynamak için alcam
Yeni bir bilgisayar alırsam ailem le aram bozulur çok göze batar ailevi mesele o yüzden şu an bir bilgisayar toplamak ne fiyattan başlıyor en 3000-5000 TL arası o kadar param yok

O sisteme para harcama derim çok üzülürsün alacağın performansdan. Ayrıca takacağın parçaların uymaması gibi bir durumda var direk takayım çalıştırayım olmuyor malesef çoğu zaman laptop ve eGPU' da.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı