Lenovo G500 İ3 Leptop'a Mac Os X 10.9.2 Kurmak?

Peki çok teşekkür ederim.
1. Madde için araştırarak kurulum veya olumsuz tahminlerde bulunabiliriz demişsinya rica etsem biraz araştırıp bana bilgi verirmisin.
Siz kapıyı açın sevgili kardeşim. Ben çayları tepsiye diziyorum az sonra kapıda olurum. o_O
Arkadaşım lütfen biraz araştırmacı ol. Bak sana donanımlarının uyumlu olup olmadığını araştır demişim. Sen de güzelce yazmışsın sonraki mesajlarında. Temel donanımların ne olduğunu bilmiyorsan google'a yaz birine soru sorar gibi. Sonuçlarda çıkan sitelere gir incele. İlk girdiğin sitede temel donanımlar yazar zaten. Sadece temel donanımlar da değil; ekran kartını "AMD Redeon HD 8570M" olarak belirtmişsin. Yaz hemen google'a "AMD Redeon HD 8570M os x desteği" veya "AMD Redeon HD 8570M mac desteği var mı" şeklinde farklı araştırmalar yap muhakkak sonuç bulacaksın. Ve hatta seninle aynı bilgisayara sahip olan kullanıcıların konularına bile ulaşabilirsin. ;)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı