Lenovo G500'ye Win 8.1 dual Yosemite Kurma

kasirga52

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Ordu
Daha fazla  
İntel Core i5-3230M
İntelHD 4000 + AMD RadeonHD 8500M
Wifi :Atheros AR 9485WB
Ethernet: Atheros AR 8172

Yosemite Raw USB ile rehberdeki gibi uefi kurulum yapıldı.
Sorunlar: Ekran kartını 0x01660003 ıd ile 1024mb olarak tanıyor ama ekranda sürekli lekeler oluşuyor.
USB2 portlarını çalıştıramadım. USB3 portu ile kurulum yaptım.
Wifi çalışmıyor.

Ben bahsettiğiniz artifact problemini multibeast programından fakesmc 6 yi kurarak çözmüştüm. Ama benim ekran kartım HD 3000. Denemeni tavsiye ederim yine de birşey kaybetmezsin time machine yedeğini de aldıysan hiç sorun yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fakesmc sorunu çözmedi malesef. Sorun ile ilgili bir araştırma yaptım ve olarila sitesinden AppleIntelFramebufferCapri_8.1.8.zip indirdim ve yosemitedeki aynı isimdeki kext ile değiştirdim. Artık artifact (lekelenmeler) oluşmuyor. Bu problem çözüldü.

Şimdi başka bir problem var USB portlarına takılan flash bellekleri görmüyor. Kapatıp tekrar açtıktan sonra görüyor. Yani Yosemiteyi açmadan önce belleği takıp öyle açmam gerekiyor. USB maus kullanıyorum. Yosemite açıldıktan sonra mausun aparatını söküp tekrar taktığımda önceden çalışan maus artık çalışmıyor.

Clover ile açarken options kısmındaki pci devices bölümünde USB Injection seçeneği işaretli mi?

Hackintosh bilgisayarımız hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

Teşekkür ederim. Bu sitedeki bütün yardımcı olmaya çalışan, tecrübelerini paylaşan kişilere teşekkür ediyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı