Lenovo G505 Açılmıyor

-BraveHeart-

Hectopat
Herkese merhaba! Dizüstü bilgisayarımı her zamanki gibi kullanıyordum. İşim bittiğinde kapatmak istedim. "Güncelleştir ve Kapat" seçeneğine bastım ve bilgisayarı masaya koydum. Akşam geldiğimde bilgisayarımı tekrar açtığımda pil ve güç ışığı yanıyor, fan 5 saniye çalışıp duruyor ekrana görüntü gelmiyordu. Pili çıkarttım 15 saniye açma tuşuna basılı tutup şarj adaptörünü taktım. Bunu 50 kere yapmışımdır ama olmadı ve bilgisayarı masada bıraktım.

Ertesi akşam tekrar aynı yöntemi denedim olmadı. Sonra bilgisayarın arka kapağını söküp BIOS pilini çıkarttım, 10 dakika sonra tekrar taktım. Bilgisayar çalıştı 1.5 saate yakın kullandım sorun çıkarmadı, işim bitince uyku moduna aldım. Uyandırmak istediğimde bilgisayar uyanmadı. Pili çıkarıp taktım fakat yine aynı sorun.

Anlatığım yöntemleri yine defalarca denedim fakat aynı sorun. Güç ve pil ışığı yanıyor fakat bilgisayar açılmıyor. Üstelik yeni BIOS pili aldım fakat işe yaramadı, aynı sorun devam ediyor. Ne yapmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

PC Özellikleri:
  • AMD A4-5000 APU
  • 500 GB Harddisk
  • 4 GB RAM
  • Windows 10

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı