Lenovo G5070 Harici Ekran Kartı Devreye Girme Sorunu

Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba! 3 ay önce MediaMarkt'dan Lenovo G5070 model dizüstü bilgisayar almıştım. Aldığımda Windows 8.1 işletim sistemiyle gelmişti. Birkaç oyun yüklemiştim. Hepsi de dahili Intel GPU ile çalışıyordu. FPS, 30'dan yükseğe çıkmıyordu. Ben de, Windows 10 Pro'ya yükseltmeye karar verdim. Ama, aynı sorun Windows 10'da da devam ediyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Bilgisayarın garantisi var, ama ben yazılımsal bir yolla kendim yapmak istiyorum. Tabi mümkünse. Cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden hepinize teşekkürler!

İşlemci: Intel Core i7-4510U
Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4400 & AMD Radeon HD 8500M
RAM: 6 GB RAM

Öncelikle geç cevap verdiğim için özür dilerim. Ama ekran kartı şu an en güncel sürümde. AMD'nin 15.7.1 sürücüsünü kullanıyorum. HD Graphics sürücüsü de güncel.

Açacağınız oyuna sağ tıklayıp Yüksek İşlemcili Grafik ile çalıştır gibi bir seçenek vardır (yanlış da yazmış olabilirim) bas ve çalıştır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı