Lenovo G510 Laptopu Satmak

Daha fazla  
Uzun zamandır kullandığım laptobumu satmak istiyorum. Onun yerine toplama PC veya PS4 almak istiyorum.

Laptobumun özellikleri:
  • Lenova G510 modeli
  • Ekran kartı: AMD R7 M265 DDR3 128 Bit 2 GB
  • İşlemci: İntel core i7 4700 MQ 3.4 Ghz Turbo
  • Ram: 8 GB DDR3
  • İşletim sistemi: Windows 10 home
  • Hafıza: 1 TB 5400 rp

Ekstra: 7 Ay garantisi + faturası bulunmaktadır. Tam güçde 1 saat. Güç tasarrufunda 2-3 saat şarjı gidiyor.
1700 TL, 1800 TL civarı teklif veren var. Şimdi 1500 TL fazladan param var. Laptobuda satıp yerine ya toplama PC veya PS4 almak istiyorum. Ne yapmalıyım bilmiyorum. Oyunları ultrada oynamayı seviyorum.
Az daha ekleyip toplama PC mi almalıyım? Yoksa PS4 + TV mu almalıyım? Amacım oyun oynamak.
Konsol hiç kullanmadım ama büyük ekranda oynaması zevkli olur diye düşündüm.
Laptubumu satarsam ne kadarar fiyata satmalıyım? Ne yapmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.
Türkçe kurallarına uymaya çalıştım. Hatam varsa özür dilerim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hediye olarak TV bedava alacağım problem olmazsa 1 ay sonra.Tv olduğu için PS4 almak istiyorum. Laptobumu satıp onun yerinede masaüstü PC toplamak istiyorum yavaş yavaş. Kaç paraya satmalıyım?
+Yanında Thermaltake Massive23 LX modelli soğutucumu ve laptop çantasını veceğim. Cevapların için teşekkürler Recep abi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı