Lenovo G510 Wireless Bağlantı Kesilme Sorunu

Makaleler
3
Yer
Batman Merkez
Daha fazla  
Meslek
Yazılım&Donanım
İyi forumlar. 2 aydan beri 30dk ila 1 saat arası kablosuz bağlantım kesiliyor ve tekrar bağlan dediğim zaman bağlanmıyor. Sorun gider dediğim zaman tekrar bağlanıyor. Buna bi türlü çözüm bulamadım. Farklı kablosuz modemlere de bağlandım. Modemimi sıfırladım, firmware yükledim fakat yine aynı. Ağ kartında sorun var diyecekler denedim 3-4 tane ağ kartı değiştirdim laptop'un ağ kartını değiştirdikten sonra laptop şöyle bir hata veriyor. (Unauthorized wireless card is plugged in power off) diye hata veriyor. Yardımcı olabilecek arkadaş varsa gerçekten müteşekkir olurum. @Recep Baltaş @Ali Güngör

2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman sorununuzu bulduk, Windows 10'a yükseltme yapınca ağ ayarları bazen bozuk aktarılıyor. Bu sonradan ortaya çıktı. Yapmanız gereken ağ bağdaştırıcılarını sıfırlamak ve öyle yükseltmek.

• Ağ Bağdaştırıcısı sorun gidericisini açmak için Başlat düğmesini ve sonra Denetim Masası'nı tıklatın. Arama kutusuna sorun giderici yazın ve Sorun giderme öğesini tıklatın. Tümünü görüntüle'yi ve Ağ Bağdaştırıcısı'nı tıklatın.

Son düzenleme:
Yaptım ali hocam sanki olabilecek gibi. Yaptıktan sonra kablosuz erişim noktası sorunu çözüldü geldi bekliyip görecez sizi bilgilendiririm. Çok teşekkürler ilgilendiğiniz için. Sizin gibi iyi insanlar varken her insanın bilgisayar sorunu çözülür sağolun. @Ali Güngör

Ali hocam maalesef yine aynı şekil sorun devam ediyor. O değilde ben cihazın ağ kartını değiştirirken Unauthorized wireless card is plugged in power off. Şu hatasını veriyor. İnetrnette araştırdım lenovo ağ kartını değiştirmeye kapatmış diye okudum. Çünkü 4-5 tane ağ kartı değtirdim onlarda aynı şekil. @Ali Güngör

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı