Lenovo G550 masaüstünde çalıştırılabilir mi?

Laptop a su döküldü çalışmıyor kırmızı ışık yanıyor bayağı oldu ama tablet televizyon mönitor kasa bir şeye baglayip goruntu gelir mi çalışır mı onu merak ediyorum.

Sıvı temas olmuş bayağı olduysa zaten oksitten muhtemelen kurtarılamaz duruma gelmiştir. Yine iyi bir bilgisayarcı halleder ama maliyeti cihazın yarı parasından fazla tutar. Cihaz eski Core 2 zaten değeceğini sanmıyorum. Cihazın ekranı vs sağlamsa sahibindende sat ekranı para eder.

Sıvı temas olmuş bayağı olduysa zaten oksitten muhtemelen kurtarılamaz duruma gelmiştir. Yine iyi bir bilgisayarcı halleder ama maliyeti cihazın yarı parasından fazla tutar. Cihaz eski Core 2 zaten değeceğini sanmıyorum. Cihazın ekranı vs sağlamsa sahibindende sat ekranı para eder.

Laptopu düzeltmek degil amacım bilgisayara falan bagalasam gelmezmi güc kaynagi baglasam ekran karti baglasam falan veya direk kasaya.

Laptopu düzeltmek degil amacım bilgisayara falan bagalasam gelmezmi güc kaynagi baglasam ekran karti baglasam falan veya direk kasaya.

Laptopu sökmeden görüntü geliyor mu çalışıyor mu laptop çalışıyorsa anakarta monitörden gelen kabloyu bağla kullan. Zaten sıvı döküldüğünde çok beklettiysen hayır bekleme çalışmaz. Laptop anakartını masaüstü bilgisayar kasasına takamazsın kartondan veya tahtadan bayağı uğraşıp kasa yaparsın kendine anca öyle. Laptopa masaüstü ekran kartı takamazsın güç kaynağı zaten bağlayamazsın laptop neyse odur.

Geri
Yukarı