Lenovo g550 Oyunlarda çok kasıyor

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim toplama masaüstü işi bayağı uzun sürecek bende bu laptop a kaldım. Lenovo g550 bu laptop CS:GO oyununda berbat grafiklerle 25 fps'in üzerine çıkamıyor 2gb ram'i var. Bu laptopla medium ayarlarda CS:GO da 30fps in üzerinde oynamak için ne yapmam gerek? Elimde de benim eski pc dem kalan 500gb lik harddisk Foxconn bir anakart eski casper kasa ve biri 1gb diğeri 2gb ram var. Bide e6800 vardı galiba acaba bunlarla şimdilik bir ekran kartı ve soğutucu alıp sistem mi kursam?

Not: Laptoplarla aram o kadar iyi değildir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Leptop eski mi yenimi, işletim sistemi nedir, sürücüleri güncelmi, kasa içi temizmi, virüs vs. varmı, en son ne zaman formatlandı gibi bilgileri verebilirmisin?

Leptop eski mi yenimi, işletim sistemi nedir, sürücüleri güncelmi, kasa içi temizmi, virüs vs. varmı, en son ne zaman formatlandı gibi bilgileri verebilirmisin?
Laptop eski windows 7 32 bit sürücüler güncel kasa için yarın temizletmeyi planlıyorum. Virüs yok ekran kartı yok diğer modellerde 105m var da bende yok herhalde format atarken aldılar:D

Son düzenleyen: Moderatör:
başlat>çalıştır>msconfig>başlatma menüsündeki gereksiz programları kapat.
ccleaner ile temizlik yap.
windows temasını klasik olarak değiştir.
bilgisayarım>özellikler>gelişmiş sistem ayarları>performans bölümündeki ayarlara tıklayıp en iyi performans için ayarlayı seçin ve bilgisayarı yeniden başlatın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı