Lenovo G580 20157 iATKOS ML3U Kurulumu

Sn_RAG

Hectopat
Daha fazla  
iATKOS ML3U kendi cloverini uefi üstünden açamadım bende elimde bulunan el capitandaki cloverle değiştirdim kurulumu gerçekleştirdim ama bu kez de açılmıyor. Sıkıntıyı yaşadığım tam nokta ekrannı yüklerken bluetoothdan sonra takılıp kalıyor. Sıkıntı nedir, nasıl çözebilirim? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Sistem:
işlemci: Pentium 2020m
Ekran : 1366x768 İGPU hd2500
Ram : 4GB
HDD : 500 GB

Son düzenleyen: Moderatör:
ig-platform-id 0x01660003 de ekram rengarenk oluyor fare çalışıyor ama.
Yani? Bu çalıştığı anlamına mı geliyor? Bu platform kimliği HD4000 için. Senin grafik HD4000'mü? Ne yazıyoruz biz? Bence uğraşmamalısın. Uğraşacaksanda tek yol yukarıda rehberini verdiğim yol.

Yani? Bu çalıştığı anlamına mı geliyor? Bu platform kimliği HD4000 için. Senin grafik HD4000'mü? Ne yazıyoruz biz? Bence uğraşmamalısın. Uğraşacaksanda tek yol yukarıda rehberini verdiğim yol.
Üstad Kusura bakma Yanlışlık olmuş tam olarak bu PCI\VEN_8086&DEV_0156&SUBSYS_397717AA&REV_09
Bu arada dsdt yi düz olarak attım ve 0x01660003 ile algıladı ekran geldi yalnız bu kez fare imleci bir şe yükleniyormuşçasına dönmeye başladı ve takılı kaldı. :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı