Çözüldü Lenovo G580 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Midgard

Hectopat
Makaleler
1
Lenovo G580 termal macun sürdüm, sonra termal macunu biraz daha fazla sürdüm. Sonra açılırken kapanmaya başladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Termal macunu fazla sürmek marifet değildir. Macun ısıyı direkt olarak bakır borulara iletmek ile görevlidir. Fazla macun ısının borulara gecikmesini sağlar.
Isınıp tekrar kapandı bende az sürdüm sanıp daha çok sürdüm.
İnternetteki termal macun sürme videolarından fazla mı sürdünüz?
İşlemci'ye ve fanın arkasındaki borunun arkasındaki yere sürdüm. Yani evet.
PC acilirken elinizi arkaya koyun anlık çok fazla ısınıp kapanıyorsa termal macundan kaynaklıdır.
Açılırken işlemci ısınıyor ve kapanıyor galiba. Ne yapayım? termal macunu arttırıyım mı?
Sorun çözüldü, laptop söktüm sonra bir baktım işlemci çıkmış. Taktım sorun çözüldü artık açılıyor.
Termal macunu fazla sürmek marifet değildir. Macun ısıyı direkt olarak bakır borulara iletmek ile görevlidir. Fazla macun ısının borulara gecikmesini sağlar.
Isınıp tekrar kapandı bende az sürdüm sanıp daha çok sürdüm.
İnternetteki termal macun sürme videolarından fazla mı sürdünüz?
İşlemci'ye ve fanın arkasındaki borunun arkasındaki yere sürdüm. Yani evet.
PC acilirken elinizi arkaya koyun anlık çok fazla ısınıp kapanıyorsa termal macundan kaynaklıdır.
Açılırken işlemci ısınıyor ve kapanıyor galiba. Ne yapayım? termal macunu arttırıyım mı?
Sorun çözüldü, laptop söktüm sonra bir baktım işlemci çıkmış. Taktım sorun çözüldü artık açılıyor.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı