Lenovo G580 Atheros AR3011 Bluetooth üzerinde ünlem var

batuhan3212

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8
SSD veya HDD modeli
240gb GIGABYTE SSD + Western Digital Blue 500GBHDD
Ekran kartı
Nvdia GeForce 610M
İşlemci
i5-3210M CPU @ 2.50GHz
Merhabalar, yaklaşık 1-2 aydır Bluetooth sorunu yaşıyorum. En son Windows Update'ten güncelleme yaptıktan sonra Bluetooth ikonu çıkmıyordu. Aygıt yöneticisine girdiğimde ünlem işaretinle karşılaştırdım. Driveri en son sürüme güncelleştir dediğimde zaten en son sürümde uyarısını aldım. Bu sorunu çözemedim. Lenovo G580.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    35,5 KB · Görüntüleme: 28
  • 3.png
    3.png
    92,9 KB · Görüntüleme: 26
  • 2.png
    2.png
    15,7 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleyen: Moderatör:
Yükledim setup u kurdum sonra yeniden başlattım ama düzelmedi bir de Windows bu aygıtı durdurdu (kod 43) yazıyor.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    2 KB · Görüntüleme: 14
  • Adsız.png
    Adsız.png
    9,8 KB · Görüntüleme: 12
Donanımsal da olabilir. Yani Wi-fi adaptörü de sıkıntılı olabilir.

Anladım hocam fakat içindeki Bluetooth entegrede de sıkıntı olabilir. Dediğiniz gibi kombine bir kart. Sürücüleri kaldırıp tekrar yükleyip deneyin. Son çare zaten format atmak. Yine de olmazsa kartta sıkıntı olabilir.

Kral çözebildin mi aynı sorunu ben de yaşıyorum fakat benim makine HP. Az önce çıkan en son sürümü yükledim ancak düzelmedi. Düzeldiyse bir yardımcı olabilir misin?

Şu adımları uyguladığımda düzeldi bende fakat bilgisayarı açıp kapadığımda tekrar aynı sorun oldu. Sonra yine aynı adımları uyguladım ama bu kez sorun tekrarlanmadı. İstersen dene.

Aygıt yöneticisi>atheros AR3011 sağ tık>özellikler>sürücü>cihazı kaldır>sürücü yazılımını sil>kaldır
Kalktıktan sonra donanım değişliklerini tara dediğimde düzeldi.

Buradan da son sürümü yükledim.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı